K: Opel Kadett C CUPE

K: Opel Kadett C CUPE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
cnic_gsi je napisao(la):
Spico brate kakav je na izgled jeli u temelju ili bi se dalo nesto izvuci iz njega konto sam ga restaurirati, pa ako je skrsen do bola neisplati mi se! Bili mi mogo ugrubo reci kakav je da neidem bezveze!???? I ako imas br. auto otpada pa da ih zovnem?
Crni kupe,registrovan,ima i vlasnika.Uredan 100 %,ja mislio uzeti sebi.Al bio mi skup,trazi cova 500 eura.Zbavicu ti broj pa zovi.
 
Član
:cool:
kad ga kupiš imaš od mene prednje diskove i čeljusti .šajbe ,vrata svjetla žmige itd,eno i krov negdje na bašči. ( al' od onog c city kratki s 2 vrata )
 
Član
THX .nOKe i LSD
SPICO aj molim te zbavi mi br. ako ti nije velika frka a jeste malo skup ali ako kazes da je tako uredan mozda bi i zapalio po njega velika hvala jos jednom!
Rozimacak hvala puno cut ce mo se no sikiriki ;)!
 
Član
Šteta skupio pare zovem covjeka u prijedor kaže nije 500eura nego 1000eura tako da odustajem od ovog u prijedoru skup mi 2milje maraka! Ajmo jeli iko vidio kadett-a dajjj kako ga nema nebi da je star 30 godina :lol: :cool:
 
Član
RE: K: Opel Kadett C CUPE može katanac!

et drug moj nek je sasrecom;), svu pooc oko prerada imas od mene,bice viska dijelova pa cemo se gurat;)
 
Član
RE: K: Opel Kadett C CUPE može katanac!

Moze brate moj samo da sredim ove glavne stvari i ima da gori pozz!
 
Član
RE: K: Opel Kadett C CUPE može katanac!

evo ga sretin kadett rijesen trazimo novog sad ko je vidio kadetta ili ima nesto slicno neka javi pozz!
 
Član
javim pred mojom zgradom ima restauriran
bukvalno novo auto,covjek ga voza
pa ako htjedne prodat
http://www.philseed.com/images/opkadc-coupe.jpg
identican tom,i boja,a skoro i stanje ;)
 
Član
ajde brate moj vidi mi molim te ako nije problem, samo mi javi ovdje ako hoce ili ako nece da znam! Pozz i hvala jos jednom
 
Član
dok vidim covjeka,ne znam ko ga vozi
uglavnom,kadett je vrh,sumnjam da ce bit do 700KM
realno,vrijedi dosta vise
to u slucaju da su mu podovi u istom stanju kao i limarija
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top