K: Opel Kadett C CUPE

K: Opel Kadett C CUPE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo zamolio bih forumaše da ako je nekog vidio da se prodaje ili slicno, da mi javi u potrazi sam za njim evo i par slicicakako izgleda! Bio bih zahvalan na bilo kakvoj pomoci npr. ima na livadi itd...!
znaci spilani s guza(cupe) me zanima!
http://www.nice-opel-tuning.net/images/Opel%20Kadett%20C1%20Coupe%201.jpg
http://flash.de/uploads/pics/Opel_Kadett_C_coupe_001.jpg
 
U Ljutom Docu, nije cupe vec s dvoja vrata, nije sam je ja gledao, samo s puta.Ako te zanima nabavit cu ja broj pa ti vidi.
A ima jedna u Rodocu, 4 vrata, bijela, covjek promjenio karike, gepekt joj samo trul, ostalo je uredu..400 KM
 
Član
Hvala cole vidio sam posundrano mi je ovo nesto benz-plin 1 slika poslo sam mu PM!

tomislav_amg je napisao(la):
U Ljutom Docu, nije cupe vec s dvoja vrata, nije sam je ja gledao, samo s puta.Ako te zanima nabavit cu ja broj pa ti vidi.
A ima jedna u Rodocu, 4 vrata, bijela, covjek promjenio karike, gepekt joj samo trul, ostalo je uredu..400 KM

Ma znam ima sedana s 2 i 4 vrata ali meni netreba takav meni treba c cupe! Hvala na info. brate!
 
Član
Spico brate kakav je na izgled jeli u temelju ili bi se dalo nesto izvuci iz njega konto sam ga restaurirati, pa ako je skrsen do bola neisplati mi se! Bili mi mogo ugrubo reci kakav je da neidem bezveze!???? I ako imas br. auto otpada pa da ih zovnem?
 
Član
kume , ima kod mene jedan ,komsija prodaje za 350KM ,al ide to 300 :icon_twisted:
limarski vrlo dobro stanje ,nisam zagledao, al je zdrav ,mat crvena ,ako hoćeš poslikacu ti ;)

ps. tek sam sad vidio , u njega je sedan s dvoje vrata :(
 

LSD

Član
nadji koga u Cevljanovicima....ili nekoga ko cesto prolazi tuda...ima GTE pod vrbom trune
vidi se s glavne ceste...iz pravca sarajeva na desnu stranu ....ima i galeriju na sebi

:p
 
Član
Hvala boki drug puno jeli u voznom stanju papiri registaracija!??
LSD- mozes li mi poblize objasniti gdje je to stvarno nemam prestave da sd idem gore nema smisla!
 
Član
jeste u voznom stanju , ima sve papire ,registracija vjerovatno istekla
hoćeš da ga poslikam ?
 
Legend
cnic_gsi je napisao(la):
Hvala boki drug puno jeli u voznom stanju papiri registaracija!??
LSD- mozes li mi poblize objasniti gdje je to stvarno nemam prestave da sd idem gore nema smisla!

kad krenes iz sarajeva prema tuzli, jedno 30tak km od sarajeva
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top