K: nove rubove i pragove za golf GTI

K: nove rubove i pragove za golf GTI

Član
nove rubove i pragove za Golf 2 GTI ili ako neko zna dje ima da se poruci, neka realna cijena hvala
 
EDO_GTI je napisao(la):
nove rubove i pragove za Golf 2 GTI ili ako neko zna dje ima da se poruci, neka realna cijena hvala

Ovlasteni VW servis...odes i narucis,ako ih uopce jos ima na stanju...
A cijena ce te sigurno zanebesat:lol:
 
Legend
jel smijem pitati razlog, zasto bas NOVI ?
mogu se naci u jako dobrom stanju, bez ikakvih ogrebotina polovni, svakako..
mozes uzeti nove, pravljene koji qrtzu ne valjaju..
i ti se poceo furati na vwcc ekipu ? :lol:

pogledaj druze po otpadima, auta koja dolaze iz vana obicno su u boljem stanju nego ovo kod nas sto se voza, moze se naci bukvalno bez packe.. ja sam ih gledao par..
 
Član
.nOKe je napisao(la):
jel smijem pitati razlog, zasto bas NOVI ?
mogu se naci u jako dobrom stanju, bez ikakvih ogrebotina polovni, svakako..
mozes uzeti nove, pravljene koji qrtzu ne valjaju..
i ti se poceo furati na vwcc ekipu ? :lol:

pogledaj druze po otpadima, auta koja dolaze iz vana obicno su u boljem stanju nego ovo kod nas sto se voza, moze se naci bukvalno bez packe.. ja sam ih gledao par..
heheh nije to to, nego sam mislio da sredim auto malo, i ovi sad nisu u koliko losem stanju ali bih neke kao novo da su :). Ovamo slabo toga ima niko ne dovodi vise takva auta
 
Legend
dzin ti je napisao gore, ima u mostaru cini mi se da se naruce novi, ali su fkt cijene paprene, on ce ti reci tacno koliko kostaju.. ja sam se raspitivao za g60, i bas su skupi :/
 
Član
.nOKe je napisao(la):
dzin ti je napisao gore, ima u mostaru cini mi se da se naruce novi, ali su fkt cijene paprene, on ce ti reci tacno koliko kostaju.. ja sam se raspitivao za g60, i bas su skupi :/

A jbg vidje cu. kad me pun nanese tamo, hvala vam. Mada znam da su neki kupovali nove al pravljene,al eto ti kazes da nevaljaju nista
 
Član
Evo da ti pomognem malo, u Novom Sadu su 100e po rubu, novi i original, naravno, i moras cekati najmanje 15 dana... ne bih rekao da ti se to isplati,tako da poslusaj drugare...;)
 
Član
e pa hvala vam, dobro je ko pita ne skita :) ,znaci moze i polovne extra ocuvane bar pragovi jel su meni rubovi dobri
 
Član
.nOKe je napisao(la):
dzin ti je napisao gore, ima u mostaru cini mi se da se naruce novi, ali su fkt cijene paprene, on ce ti reci tacno koliko kostaju.. ja sam se raspitivao za g60, i bas su skupi :/

G60 rubovi se nemogu poručit više original novi
 
bolc je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
dzin ti je napisao gore, ima u mostaru cini mi se da se naruce novi, ali su fkt cijene paprene, on ce ti reci tacno koliko kostaju.. ja sam se raspitivao za g60, i bas su skupi :/

G60 rubovi se nemogu poručit više original novi

Da nazalost...htio sam sebi uzeti 2 iako su 100E komad....ali nema ih nigdje na stanju,austrija,njemacka....nista....:icon_cry:

Jbg,doslo vrijeme...

Usput jel zna netko nekoga da moze napraviti g60 rubove od poliestera?
Imao je jedan clan na vwcc odlicno su ispali,pravio je cijeloj ekipi po cijeni od 1600kuna,ali su bili stvarno ajme...nazalost ne radi vise,evo vidi se i na slikama cak ostane i tvornicka textura na plastikama...



jel znate koga da bi ovo mogao bar priblizno ovako dobro napraviti
 
Top