K: kadice, polukadice

K: kadice, polukadice

Član
Mozes od integre naci sjedista iscjepana za 1000 maraka, il pak Recarose kakve, u full dobrom stanju. Ccc...
 
Ove Momo je Triza nekad prije prodavao i koliko me sjecanje drzi isle su sa 500-600 km, isto stanje, isto sve

@etno, ovo ekstra izgleda, 500 km nije ni strasno za ovakva sjedista. Ko ovo prodaje, neki kontakt?

Fala Noke za broj ;)

Cole, cekamo i cekamo :)
 
Član
etno je napisao(la):
Evo Erole ovih Jamex sjedista, lik ih je pretapacirao i stavio u NSX. Steta samo sto frajer hoce 500 maraka...
1fhjzq.jpg


naspram ovih drugih sto se prodaju po piku ova i vrede 500 KM ;)
Baš dobro izgledaju, šta ima veze ako nije neka marka :icon_rolleyes: i onako su tapacirana, a ova po piku koja god da uzme mora ih opet raditi, onda radije obicna neka profilisana sjedista, recaro i sl uzeti i ponovo presvuci bit ce dobro a izgledati ko novo i nije neki trosak ;)
 
Član
Uzmes ovako nesta i ko sebi tapaciras i imas nova sjedista...ili bas moraju biti kadice?
http://www.pik.ba/artikal/4213050/sjedista-honda-crx/
 
@mebesad, uzeta vec, drug prodaje pa mi je spustio poprilicno cijenu. Menjic treba danas da ih preuzme od Zelje, bijeli civic sa crnim krovom, bila je tema na bht-u. Konto odma njih, al me brinule ove spuzve sto su propale, jel se to moze povratit da bude ko fabricko stanje. Spreman sam dat do 200 na tapaciranje, al ni marke vise.
 
Član
M-gratex ti je blizu a extra rade mogu ti i spuzvu tu reparirati, i dvije godine garancije dobivas na presvlake ;)
Uz to je dobar izbror boja koze i platna pa otidji do njih nije ti daleko ...
 
Član
Erole, ova sjedista sto sam ti dao sliku su ona ''rikardo'' s pika sto je cifra 500 KM. Njih bi morao tapecirati da bi bila kao sa ove slike. Logicno. Zato sam i rekao da je puno, da su 300 pa da covjek i razmisli, al opet kad skontas da nije neki brand, bolje nesto drugo. Ako nisi pozurio vec, mada vidim da si uzeo ove od crx (btw ne znam sta sa tvojih bi???), sacekaj malo i pogledaj preko grane. Jako dobar izbor imas, po prihvatljivim cijenama. Treba samo cunjati...
 
ta sa tvoje slike i ova "rikardo" sa pika nisu ista. Rikdardo su obicne kadice, a ove tvoje sa slike su preklapacuje kadice

a uzeo sam crx-ova ova nek se nadju, nije neka cijena, a prodat cu ja njih vec nekad, jos ih malo sredit, utegnut, zakrpat, ustimat, blabla, jos imam donji dio negdje u supi koji je u perfektnom stanju, samo spuszve zamijenim i donji dio u oba sjedista je onda perfekatan.

a imam sad jednu dvoumicu novu, otvorio sam novu temu, radi preglednosti

http://www.bhtuning.com/crx-vw-swift-seats-t-83961.html
 
Član
Kolega s foruma prodaje JAMEX siceve, koji su kadice klasicne, cini mi se Anes. A imaju i ova, ova su preklopna, iz crvenog korada. Al opet kazem preskupa, jer valja tapecirati... Identicna kao sa slike sto posto.
 
BHT Ovisnik
zajebi ti ovog,nije ni danas mogao uslikati,kaze sutra ce,bezveze zavlaci obojicu,neznam zasto i govori,jos ga svaki dan morim,kazem mu da ima zainteresirana musterija,pa eto samo da znas,sada sam ga pitao kaze sutra ce,tako da ... jbg
 
BHT Ovisnik
ma hocu,nego krivo mi sto sam ja posrednik,pa ispade da te zavlačim, a on nista,da mu ucinim uslugu pa sipak
 
BHT Ovisnik
evo ovaj mi tek sad poslao...sicevi su valjda ocuvani samo je ovo prasina po njima,kaze 3x sjedano u njih pa sad...
64795_466278863439648_98131026_n.jpg

11411_466278870106314_158103576_n.jpg

ima jos par slika sa strane i ispod
 
Top