K: kadice, polukadice

K: kadice, polukadice

Valabas, kad vidim Rikardo ne bi ih ni uzeo.

A ne znam jbg, cisto informativno koliko bi tapaciranje kadica izaslo. Znam za obicna sjedista, al kako to sa kadicama ide.
 
Legend
Brate neces naci NOVE sigurno
ne znam kakvi su ti standardi al moras biti svjestan da ih trebas tapacirati svakako
bolje ti je da ides na low price opciju da su i poderana i ovo i ono i onda fino ih odradis u crvenu alcantaru i budes miran :)

Tapaciranje kadica je radio drug nedavno u pezou, uzeo mu lik 200 maraka za prednja 2 (konig) i zadnju klupu od pezoa 306 pa skontaj..
 
Član
Brate, savjet je da odes na njuskalo i biras. Malo ce biti cimanja oko transporta, al bolja je ponuda... ;)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Aj Cole cekamo tvoj cojeka.

Anese druze u tom i jest fol, najvise mi oci bode one rupe gore kroz koje pojasi prolaze, umjesto originalnih plastika keder neko stavio. I platna su drugacije, nije to to, a nije ni jeftino.

Ove preklopne nisu lose, al i njih treba tapacirat. I opet mi nesto ne leze, ne znam zasto.
gledaj ovo je skupo sami pojasevi su 100km polovni i plus kadice pa trebas nosace i t.d. ja sam samo ponudio ja sam ih uzeo ovake nisam nista radio. samo jedan savjet sto je meni davali ovi sto voze reli (brdo) kad uzimas gledaj prema sebi po svojoj kilazi jer nisu sve iste nemoj uzeti da je velika ili mala. najbolje ti je sjednes u auto i na licu mjesta isprobaj. sretno drug u potrazi;)
 
@Noke: Aj daj kontakt tog sto presvlaci. Najvjerovatnije da cu uzet obicna crx-ova sjebana pa ih nanovo tapacirat, al ne u crvenu alkanatru nego u bez kozu, kao i zadnju klupu u tapacire i sve. Izgleda da ce tako bit, slabo trziste nase polovnim kadicama, bas slabo.

@Anes, znam drug, al previse mi je para to, jer je Tupesa prodavao svoje Sparco kadice sa scroth pojasevima za 500 km, a Sparco je ipak Sparco
 
Član
anes golf je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Aj Cole cekamo tvoj cojeka.

Anese druze u tom i jest fol, najvise mi oci bode one rupe gore kroz koje pojasi prolaze, umjesto originalnih plastika keder neko stavio. I platna su drugacije, nije to to, a nije ni jeftino.

Ove preklopne nisu lose, al i njih treba tapacirat. I opet mi nesto ne leze, ne znam zasto.
gledaj ovo je skupo sami pojasevi su 100km polovni i plus kadice pa trebas nosace i t.d. ja sam samo ponudio ja sam ih uzeo ovake nisam nista radio. samo jedan savjet sto je meni davali ovi sto voze reli (brdo) kad uzimas gledaj prema sebi po svojoj kilazi jer nisu sve iste nemoj uzeti da je velika ili mala. najbolje ti je sjednes u auto i na licu mjesta isprobaj. sretno drug u potrazi;)

I ti si ih onda puno platio, relno u losem su stanju :icon_rolleyes:
Još nije ni neka marka da je nekih 200 KM pa ajd al opet dok se tapaciraju pono to izadje a opet nije to to :icon_rolleyes:
 
Legend
erol_brcak je napisao(la):
@Noke: Aj daj kontakt tog sto presvlaci. Najvjerovatnije da cu uzet obicna crx-ova sjebana pa ih nanovo tapacirat, al ne u crvenu alkanatru nego u bez kozu, kao i zadnju klupu u tapacire i sve. Izgleda da ce tako bit, slabo trziste nase polovnim kadicama, bas slabo.

@Anes, znam drug, al previse mi je para to, jer je Tupesa prodavao svoje Sparco kadice sa scroth pojasevima za 500 km, a Sparco je ipak Sparco

+387 61 338 616
Mirso
 
Član
Evo Erole ovih Jamex sjedista, lik ih je pretapacirao i stavio u NSX. Steta samo sto frajer hoce 500 maraka...
1fhjzq.jpg
 
BHT Ovisnik
ovaj je meni rekao da ce danas poslati slike,kaze da je 3x samo sjedano u njih,da dođu pojasevi i sve,sad kakvo je neznam,cekam te slike
 
Top