K:golf g60 rallye syncro

K:golf g60 rallye syncro

Član
Kupis obvicnog golfa i prebacis njegove blatobrane pragove i zadnja krila na obicnog golfa i onda trapove sa tog na drugog i eto ako vec trazis rally, tesko ces ga naci u dobrom stanju pogotovo kod nas bez da je 20 000km...

Opet ne moze obicna dvica nego syncro.. a opet i syncro dvica sa dvoje vrata je prilicno rijetka..
 
Član
nikakve sklapacine,samo fabrika.idem na duze staze.najvjerovatnije cu spicit za ovim sivim,a ako nista kupim nekog r koji je najljepsi i zadovoljiti cu se time.mislim da tog r nema nijeednog u BIH..
 
Član
Opet ne moze obicna dvica nego syncro.. a opet i syncro dvica sa dvoje vrata je prilicno rijetka..
Po meni sta je najbolje uraditi
Kupiti obicnu dvicu dvije vrata u dobrom stanju, moze se naci benzinac za nekih 1200km.
Raskupusati je svu, onda naci mjenjac, motor po zelji koje hoces da li od syncro ili od rally-a, zadnji most, kardan maradan od syncro, isjeci pod i firewall i sam napraviti tunel i firewall za mjenjac, sto vise imaju vec gotovi kupiti tuneli i firewall, postaviti zadnji most, postaviti mjenjac i motor, kupiti body kit od Rally ili ako napeti kakav originalni jefitno pa prebaciti, mogu se naci na ebay od staklenih vlakana ili ABS plastike jako kvalitetni koji su jako dobrog kvaliteta i mjere su dobre, ako sam ja nasao komplet za E30 ///M3 za 900 eura koji odgovara seraf na seraf bez prepravljanja moze se i za rally naci isto do 1000 eura komplet sve branike, pragove blatobrane, onda fino sve upakovati, nabaviti vezni lim i farove, dobro zastiti pod i sve to fino lakirati upakovati i sve sitnice sto treba poredati da bude kao rally original.
Ja bi tako uradio kad bi vec trazio. Ovo ce te sigurno duplo jeftinije izaci nego da kupis rally-a original koji su kod nas grobovi i prekucani. Vani da ga kupujes da ne pricam za cijene...
Jeftinije a znas na cemu si i sta vozis, nego dati za ove nase 15-20 000km a na njika 4 kile gita, 6 puta u grabi bili i onda jos prekucano i pitaj boga sta je radjeno papirima...

Tek sam sada vidio da ne zelis nego original :) onda sretno u potrayi nadam se da ces naci u dobrom stanju da nije kucan...
 
Legend
Ovdje je fazon naci iglu u plastu sijena (da nije hrdjava, kriva, tupa itd itd).
Budi svjestan da zivis u BIH..
Ako si vec toliko navalio, strpi se jos par god pa nadji nekog u svabiji i uvezi ga kao old timera..
 
Član
ta su auta u svabiji i danas preskupa, za par godina će im cijena narast puno vise + troškovi dovoza itd, sumnjam da ima puno ljudi koji su spremni izdvojit toliko novca za taj auto
 
Član
meni niko nikakav info ne daje.sve ovo vec znam.znaci placam informaciju ako ce nekome biti lakse,ali da je pouzdana i broj telefona bi bio pozeljan.
 
Top