K:golf g60 rallye syncro

K:golf g60 rallye syncro

Član
on je rallye nije neki sklapani..kako god..znam koliko pada sto je to uradjeno na njemu..ali boze moj
 
pa sta ce ti kad cijela bosna zna da je prekucan i nema original papire...sta cekat ces da te neka ljubomorna dusa prijavi muriji i da ti izuzmu auto
 
Los u rasulu totalnom...nema nista a i sta ima poderano je i sjebano...a trulo auto...mislim da je cijena 3000e ali ne isplati se...da je kupio bih ga najin ili spajic oni su ga gledali davno...imam i nekih slika negdje od njega.....jad teski
 
Član
ako kome naleti neki znak o prodaji nekog rallye bilo u bosni ili negdje u okolici.061093533..sve dolazi u obzir
 
pa prekucano je 80% tih GTIjeva, g60, rallye u BIH..
Sta ces kad nam se dede 90tih nisu furale na to vec na dizele..
Da je prekucan na original papire od rallya i da je prekucan dobro mozda bi i moglo proci,,,nego je odradjen u nekoj supi i papiri su od GTI 1.8 16v KR stara godina....nemam ti sta vise reci
 
Član
Kupis obvicnog golfa i prebacis njegove blatobrane pragove i zadnja krila na obicnog golfa i onda trapove sa tog na drugog i eto ako vec trazis rally, tesko ces ga naci u dobrom stanju pogotovo kod nas bez da je 20 000km...
 
Top