Jos jedna MUPova petica udarena..

Jos jedna MUPova petica udarena..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ima ima..

4642099.jpg


11017111.jpg
 
Član
Pricate gluposti i nemate pojma o cemu pricate, svaki policajac koji je ostetio svojom krivicom auto je jako sankcionisan, sta treba da dobije otkaz zato sto je slupao auto ? mislim daj... imaju mjere destimulacije koje su razmjerne tome i koje se primjenjuju, to je sigurno. Ima slucajeva gdje je policajac kriv 100% a na sudu se dokazalo drugacije... pun mi je K. ovih prica. Kaze ishabana auta, normalno da su ishabana kad se voze 24/7 vec par godina i ne izlazi se iz njih i normalno je da se "istrose". Nemoj samo da cujem da sam ja policajac ili da ih branim il da mi je neko u familiji policija, ja sam platio kazni u zadnje 3 godine ukupno preko 5000, al to je moj cejf i platicu ih opet kad mi bude kurcu cejf da prolazim kroz crvena, prekoracujem brzinu itd, to nema ustvari veze sa ovom temom. Ono sto je bitno jest da bezveze pricate stvari koje nemaju veze sa vezom. Unistili auto, neka su, sigurno se policajcu obicnom koji je vozio to auto nece progledati kroz prste ako je on kriv. Nevidim cemu suplja ovolika.
i jos nesto, kakva je to prica to nece osiguranje platiti nego MI, ko MI ? kakve su to opet gluposti ?
 
Član
e moj bosko... mislio sam na MI koji radimo u firmama DD,DOO itd,itd koji placamo porez drzavi a oni su na drzavnom budzetu isto tako kazne i ostala njihova stanja. da policija radi svoj posao kako treba nebi sve ovako bilo. evo ti neki dan mene zaustavili i nabroja mi 100 maraka reko daj ba nemoj mi sve pisat kaze nije problem kila mesa i ja fino 20 KM a on meni pa nije kila mesa 20 KM i pun mi je ***** ti seljaka sa osnovnom,a mogu ti slikat par naloga koliko su nepismeni. ako mislis da sam pogresio negdje bujrum ispravi me
 
Član
eno drot :) mrs tamo obojica,

a sto se ovog tice, sto je arminn napisao, oni imaju svoj budzet, u taj budzet ulaze sve one kazne i ostalo sto se placa, vjeruj da od tih kazni sa tog racuna mogu obnovit sve vozne parkove, placas porez, jest, jos ovih 10% iza nove godine, i to je tacno, al ne dodje to do policije, to dodje do onih u foteljama, oni se vozaju u A8 dzipovima i raznoraznim autima. Ovo je sve osigurano i svaka drotina plati ono sto je uradila autu, ovo znam jer sam ja jednom se zajebavo sa golfom svojim bivsim i ganjali su me od iza ljubine pa do skretanja za bijambare tamo pred olovom, i na kraju kako sam stao na parkingu naplatili su oni svoje, mislim napisali kaznu (traze 20 maraka radi takvog ponasanja ko sto je tovoje, ja necu namjerno da ga podmicujem, samo nek pise, ja sam je napravio iz cejfa ja cu ga i platit, al mu nedam marke, to je bar moj stav, i uvjek im kazem, samo pisi sta imas i svoj poso) kad sam izlazio spala mi je noga sa kvacila i dotako sam zadnjom karambolkom njihovo auto... rekacija je bila katastrofalna, vise su se oni prepali nego ja, nista na autu nije bilo tako da su jedva docekali da me puste, toliko o tom da ih boli ***** sta urade sa autima. Mislim sve to stoji, ne volim ih ni ja, al necemo pretrjerivat. Ima seljaka ja ne kazem da nema, al ima lijeka za sve, kad te zaustavi, otvoris prozor, stavis rukom dokumenta na krov i samo mu kazes ako imas sta pisi i ne smaraj i zavrsena prica.
 
Član
hem sto mu od plate odbije, hem sto mora tolko papira ispunit da od nepismenpg drota postane vrsni pisac :)
 
Član
pa ova murija ni kola nezna kako treba razbit ... a kamoli sta drugo uradit:lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top