Jos jedna MUPova petica udarena..

Jos jedna MUPova petica udarena..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako se ne varam, ukoliko je do ostecenja doslo krivicom policije onda oni sami snose troskove... a isto
tako i za opremu koju koriste, radare i sllicno...
 
Član
extra slika :icon_smile: da je sto vise ovakvih pa makar ih morali i mi placati sta reci osim levati
 
Legend
bosko je napisao(la):
Ja ne znam sta bezveze pricate, ta sva auta imaju osiguranje tako da ne vidim svrhu kukanja o nekakvim parama iz poreza itd. (mada vecina vas ne placa nikakve poreze jer vas 90% nema nikakvih ni prihoda, nego ono hajmo malo supljirat) Sta treba da voze golfove 2 ? A svaki policajac koji je ostetio svojom krivicom sluzbeno auto je za to sangcionisan sigurno tako da...

imaju osiguranje, stoji to sve, a sta treba im opravdavati ovo sto rade
kao drugo, unistavaju, poslali su u penziju 10 golfova, to osiguranje ne pokriva, doduse vidi se koliko osiguranje pokriva i koliko uopste mare za autima, svaki dan prodjem pored PU centar i gledam one petice, kako su sa svake strane izudarane,izgrebane, o unutrasnjosti da ne pricam, kako fale kugle mjenjaca (obavezno) onda sve izgrebano,polomljeno .. sjedista izgorena cigarom i slicno..

trece, sta oni odgovaraju, mislis da ce ovu poravku policajac licno platit, il da ce na neki nacin bit sankcionisan, na koji ? ajd mi reci..

da se tako sankcionise, za svaku sitnicu, onda bi svake sedmice primali nove kadrove u mup (ako bi te sankcije bile suspenzija sa posla...)

tuga.. cemer .. jad
 
Član
bosko je napisao(la):
Ja ne znam sta bezveze pricate, ta sva auta imaju osiguranje tako da ne vidim svrhu kukanja o nekakvim parama iz poreza itd. (mada vecina vas ne placa nikakve poreze jer vas 90% nema nikakvih ni prihoda, nego ono hajmo malo supljirat) Sta treba da voze golfove 2 ? A svaki policajac koji je ostetio svojom krivicom sluzbeno auto je za to sangcionisan sigurno tako da...

;)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
bosko je napisao(la):
Ja ne znam sta bezveze pricate, ta sva auta imaju osiguranje tako da ne vidim svrhu kukanja o nekakvim parama iz poreza itd. (mada vecina vas ne placa nikakve poreze jer vas 90% nema nikakvih ni prihoda, nego ono hajmo malo supljirat) Sta treba da voze golfove 2 ? A svaki policajac koji je ostetio svojom krivicom sluzbeno auto je za to sangcionisan sigurno tako da...

imaju osiguranje, stoji to sve, a sta treba im opravdavati ovo sto rade
kao drugo, unistavaju, poslali su u penziju 10 golfova, to osiguranje ne pokriva, doduse vidi se koliko osiguranje pokriva i koliko uopste mare za autima, svaki dan prodjem pored PU centar i gledam one petice, kako su sa svake strane izudarane,izgrebane, o unutrasnjosti da ne pricam, kako fale kugle mjenjaca (obavezno) onda sve izgrebano,polomljeno .. sjedista izgorena cigarom i slicno..

trece, sta oni odgovaraju, mislis da ce ovu poravku policajac licno platit, il da ce na neki nacin bit sankcionisan, na koji ? ajd mi reci..

da se tako sankcionise, za svaku sitnicu, onda bi svake sedmice primali nove kadrove u mup (ako bi te sankcije bile suspenzija sa posla...)

tuga.. cemer .. jad

slazem se s noketom jer kad je uniste kao to sto si nabrojao (sa svih strana iskuckana, polomljena unutra) ta se odpisuje i kupuje se nova to sigurno nece osiguranje platit nego MI. a ja neznam ko je suspendovan ili dobio otkaz ko je izazvao sudar, znam par primjera gdje policija bila kriva 100% i na sudu se dokaze da nije:D
 
Član
e ajmo organizovat kakav test spretnosti mi protiv saobracajne policije
da se malo ismijemo
 
Član
Bezveze lupate, 100% policajac placa stetu ako je njegovom krivicom osteceno auto.. Sto bi morao dobiti otkaz ako je udario auto :icon_question::icon_question:
 
ma ove slike je trebalo stavit u onu temu "samo u BiH" mislim da se tako zove i nema rasprave...
ko da je to nesto novo,ja danas u Ze mogu naci 10 ovakvih auta udarenih...
 
Član
Pa šta ako je uništena? Popravit će je...

Možeš misliti koliko u Njemačkoj policija godišnje uništi auta, stotine sigurno.

Pa jesi gledao Alarm fur Cobra Elf :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top