Jos jedan talijan u garazi

Jos jedan talijan u garazi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Al_Galone je napisao(la):
E kako si ti dosadan sa tim golfom vise. Presutio sam milion postova.
Pa bolan de se malo spusti na zemlju!!! Vozis Yugu s kojim u poredjenju golf je najbolje auto na svijetu ili samo da kazemo AUTO JE!!! Daleko od toga da nema boljeg auta,ali nemozes osporiti golfov kvalitet i izdrzljivost i to pogotovo u onim godinama kada je zastavin domet bio fico!!!

Imas za svako auto primjedbu,a vozas najvecu kantu autoindustrije (nemoj pogresno shvatiti ovaj komentar,znam da nema svako para za skuplja auta) i ja sam vozio jednog svojevremeno pa zato znam o cemu pricam i kakvo je to govno!!!
Sa svojim sam presao 15 000 i nikada nije stao niti jednom ali nikada ga nisi mogao nazvati autom. Zato ohladi malo vise sa svojom politikom blacenja svakog auta a pogotovo golfa i spusti se na zemlju malo!!!!

Ako sam ti dosadan nemoj čitati moje postove, vrlo jednostavno. To koje auto ja vozim ne može ni na koji način učiniti da golf 2 diesel ide 100kmh drugom brzinom. O golfovom kvalitetu ne bih ovom prilikom. Auto ne čini čovjeka, nauči to već jednom, kopiraj i svojim drift jaranima, pa tako ni izraubovani Fiat Coupe ne može načiniti od driftera sa ručnom nešto više. Budi mi zdravo, i nemoj se nervirati previše, evo snijega, evo ludila za driftere, snimite koji klip pa stavite na youtube da se smijem malo, smijeh je zdrav;)
 
Član
Kenno je napisao(la):
Koliko puta se već pokvario? Jel sedmi ili osmi lak?
haha
Ide drugom, šta je tu čudno, nije golf 2 diesel.

ne znam koliko puta se pokvario do sada , da sam imao viska para kupio bih novog iz fabrike. a koji je lak ni to ti ne znam reci , ja sam zalupati seljak koji ne zna sta je asfalt, tak pojma nemam za odg na tvoje pitanje.

sta mi je cudno... pa nisam se fascinirao kako ide nego malo mi "cudno" ta sama cinjenica koliko moze ici drugom brzinom, nije ovo auto za trke nego da odem od tacke A do tacke B, i usput ne brinem o kojekakvim stvarim koji je lak, koliko puta je popravljan i slicno...

skeptican si previse...

pises nekim cudnim tonom koji mi se ni sekunde ne svidja. na drugoj strani boli mene neka stvar sto ti pises. intresantan mi tvoj komentar napisan gore... da si rekao ne svidja mi se ok, ovo ne valja ok, ono ne valja ok.. to je stvar ukusa i nekog licnog odabira s tim nema nista veze osim ti licno i ja to postujem al ovakve postove pljujem na sve strane ...

pozdrav i sve najbolje
 
Član
Har3 je napisao(la):
Pfff, dobar je bio HGT :(

Haj nek je sretno, prelijep autic :D

bio ? pa nisam prodao HGT-a nego pored njega sada vozim i ovaj auto s slika.
HGT je sada na operacionom stolu :icon_evil::icon_twisted:
 
e nek ti je sretno sa ovim novim auticem. i pusti ove glupe komentare, sebi si kupio auto , a ne nekome drugom. pozz
 

Eko

Član
mirza2.0 je napisao(la):
e nek ti je sretno sa ovim novim auticem. i pusti ove glupe komentare, sebi si kupio auto , a ne nekome drugom. pozz


pa i nije bas sebi ... al et' :icon_biggrin:
pravo lijep punto , imao sam cast da putujem s tepsijom... tako da smo ga zajedno i birali ... zadovoljan sam :cool:
samo ga jos nisam probao :icon_evil: grrrr... da vidim kako ide taj "bijesni" sporting hehe
sretno qme ... pa cemo zajedno kupovati yuge .. treba i meni jedan :D
 
Član
Eh glup sam, nisam fino skonto kad si rekao "bice zamjena za HGT" nisam to fino skontao :D

Hajd super. Jos jednom sretno :D
 
Član
Kenno je napisao(la):
Ako sam ti dosadan nemoj čitati moje postove, vrlo jednostavno. To koje auto ja vozim ne može ni na koji način učiniti da golf 2 diesel ide 100kmh drugom brzinom. O golfovom kvalitetu ne bih ovom prilikom. Auto ne čini čovjeka, nauči to već jednom, kopiraj i svojim drift jaranima, pa tako ni izraubovani Fiat Coupe ne može načiniti od driftera sa ručnom nešto više. Budi mi zdravo, i nemoj se nervirati previše, evo snijega, evo ludila za driftere, snimite koji klip pa stavite na youtube da se smijem malo, smijeh je zdrav;)

Dosadan jesi!
Kakve veze ima koliko golf ide drugom brzinom???
Jel se to jos furas kao ona djeca malena,kolko koje auto ide kojom brzinom koliko je gravirano pa priletis i gledas mu kroz staklo da vidis kako to izgleda,mislim da si ti odrastao ipak za te stvari mada neznam koliko godina imas. Pa o golfovom kvalitetu i nemoj pricati bolje ti je jer nemas s cim da ga uporedis s obzirom da jugo nije auto.
Naravno da auto ne cini covjeka zato sam ti i napisao da svako nemoze sebi priustiti auto neki moraju voziti i yugu. Covjeka cine neke druge stvari koje su jako upitne kada si ti u pitanju,vidio sam kako nisko mozes ici i gledam to vec duze vremena!

A drift hehehehe ma samo se ti smij,to ionako vas djecu lozi do maksimuma,jos mogu zamisliti kako je tebi kada vidis neka auta koja slajdraju,zamisli skripe im gume i onda pomislis eh da moj yugo to moze :(

A znas ja i moji jarani smo samo mala grupica koja se voli zabavljati i koja vozi svoja auta,a ti i tebi slicna djeca ste nas prozvali drifterima (valjda ste to negdje na internetu procitali) ja za to nisam nikad cuo dok nas vi tako niste prozvali.

A znas i da youtube postoji? Vi ste neka napredna djecurlija!
A bice jos klipova nebrini,uvijek nam je drago da mozemo razveseliti djecu na taj nacin sto ce nas gledati i diviti se nasim izraubovanim autima ( bar su auta )

Jedan prijedlog za kraj:
evo pao snijeg idi provjeri jesu li ti svi djelovi karoserije na broju a ako jesu onda upali yugeca ako mogne da upali pa vidi moze li zaslajdrati (trebalo bi da mu bude lakse jer je snijeg)
 
Član
Dzaba se prepirete...chovjek sebi uzeo auto i nek mu je sa srecom pored hgta....kupi sebi josh jednog za dijelove....pa akkbgda ubacio i ferarija nekad u tu kolekciju :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top