Jos jedan talijan u garazi

Jos jedan talijan u garazi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Od prije par dana u voznom parku se nalazi jos jedan talijan, ovaj put solidan gradski auto,a za posao-kuca-birtija:

DSC00024_%28Small%29.JPG


DSC00025_%28Small%29.JPG


2001 godina, 80 KS motor (nisam siguran), 16v, 5 brzina +R, dosta opreme, koejekakvih sitnica, uglavnom super autic. presao nesta malo, prvi vlasnik je vlasnica ustvari iz ITalije, koliko sporo ga je vozila odmah sam primjetio. Bice zamjena za postojeci HGT i za tamo/vamo poslove...
A uskoro bih trebao kupit pravog "Yuga 12" za po kise i snijega i wana be drifta:D

sto me fasciniralo kod ovog auta je to da drugom brzinom ide PREKO 100 km/h (tacno 105):cool:
 
Član
Koliko puta se već pokvario? Jel sedmi ili osmi lak?
haha
Ide drugom, šta je tu čudno, nije golf 2 diesel.
 
Član
Kenno je napisao(la):
Koliko puta se već pokvario? Jel sedmi ili osmi lak?
haha
Ide drugom, šta je tu čudno, nije golf 2 diesel.

E kako si ti dosadan sa tim golfom vise. Presutio sam milion postova.
Pa bolan de se malo spusti na zemlju!!! Vozis Yugu s kojim u poredjenju golf je najbolje auto na svijetu ili samo da kazemo AUTO JE!!! Daleko od toga da nema boljeg auta,ali nemozes osporiti golfov kvalitet i izdrzljivost i to pogotovo u onim godinama kada je zastavin domet bio fico!!!

Imas za svako auto primjedbu,a vozas najvecu kantu autoindustrije (nemoj pogresno shvatiti ovaj komentar,znam da nema svako para za skuplja auta) i ja sam vozio jednog svojevremeno pa zato znam o cemu pricam i kakvo je to govno!!!
Sa svojim sam presao 15 000 i nikada nije stao niti jednom ali nikada ga nisi mogao nazvati autom. Zato ohladi malo vise sa svojom politikom blacenja svakog auta a pogotovo golfa i spusti se na zemlju malo!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top