jetta mk2

jetta mk2

Član
odlichna Jetta, svidja mi se bash zato shto je drugachija ;) malo jesi sfushario detalje oko tapacirunga, ali su za svaku pohvalu :D
 
Član
hvala drug, ovo za tapacirunge sam dobro sfuserio ali cim bude ljepse vreme popravlja se ide materijal slicne boje kao LV preko ovih stepova, i ide novi tapacirung krova samo da skontam kako.

Uzeo sam rubove i lajsne za 50 km otiso po njih u travnik sad samo trazim 2 praga pa da i to stavljam:icon_smile:

 
Član
OOou prava stvar........al i ja tražim pragove evo pola godine uzastopno na karaju ću ih preko ebaya naručiti.....ako bude gdje javi....pozzzz:cool:
 
Član
ma samo po odpadu trazite ima u tz na jednom mjestu ja most uzimao za golfa i lik dovlaci golfove i jette neki dan dosla sva bijela jetta al nisam isao da vidim imal gti rubove i pragove...:icon_smile:
 
Član
evo malo se prikupljaju djelovi. jetta u ponedeljak izvezena iz garaze i poceo je vozat posle mjesec dana:icon_smile:

sto se tice djelova uzeo foliju i poceo radit sa njim malo po autu:lol:

sutra ce bit slika kako izgleda, uzeo sve sto mi je potrebno da spojim satice i prilagodio ih da pasu u auto.sutra slike:icon_smile:
e i vec duze vreme imam ideju i planove stavljanja spojlera na jettu tako da sam uzeo od corrada kompletan spojler sa instalacijama,uz prepravke bi trebalo dobro izgledat

frisko donesen:lol::lol:



i finalni izgled bi trbo ovako izgledat

i kad se digne:lol::lol::lol:

sutra ce bit jos slika;)
 
Član
hvala na komentarima:cool:
danas iso po neke djelove za jettu, uzeo gepek ( 20 km ) na koji ce ic spojler uz gepek sam dobio gratis plastiku jest da je ostecena al nek bude u rezervi,



i evo kako izgleda sa folijom
 
bas cool ideja sa ovim spojlerom, odlicno ce izgledati kad sve bude gotovo ;)
a ova plastika sto si dobio gratis :lol: , mislim da je skoro neizvodljivo naci citavu, barem ja kad sam imao jettu planirao sam tu plastiku, ali gdje god pogledam bila je napukla :icon_cry:
 
Član
evo malo se radilo najetti pa ce mo redom

ubacio satice u auto, na zalost nisu prikljuceni al resice se i to:icon_smile:


meni ne izgleda nesto pa cu radit ponovo na drugi fazom.Onda uzeo novo pojacalo za panele

sx signum 460 zadovoljan zvukom, gepek cu radit ( tapacirat............ )
onda nabavio pragove, osvjezio rubove i pragove ofarbo





 
Top