jetta mk2

jetta mk2

Član
evo da i ja predstacim svoje auto, jetta 2 1988 god. 1.6 benzin.Postavicu jos slika kad budem nesto novo radio.http://www.bhtuning.com/images/smilies/smajli/smajli23.gif
:smajli23:
 
Član
RE: jetta 2

71b68f39f72cbe2e55105a7194d124fd.jpg


e4a04e9e5fa3ef66bed1adccb8b979bd.jpg
 
Član
RE: jetta 2

furas se na noketa kod celicara...haj ba i kod mene su na isti nacin ofarbane...:)

sve u svemu ja zabotavio napisati..super jetta..je su li ove celicare zimski rezim ili uvijek su tu...:)
 
Član
RE: jetta 2

Fina je jetta , ali ove zvucnike tj kutije rjesaji sto prije...tj napravi kutiju i ubaci kakav wufer fin..
 
Član
RE: jetta 2

il se meni cini ili ti je zadnja karambolka plitka...kad ti je vec prednja duboka onda stavi i zadnju.... i ispravi ovo na prednjom lijevom blatobranu sto te neko klepio...
 
Član
RE: jetta 2

nije losa jetta...naprije super..al nazad nije nesto..ako si stavljo naprijed duboki branik trebo si i nazad..i felge naravno
 
BHT Ovisnik
RE: jetta 2

prvo fina jetta:cool: samo ja ne bih stavljao ni prednju duboku bez zadnje,znam da je tesko naci zadnju i ja trazim da nije preskupa,sredi te zvucnike da nije cakarsto i steke sredi:cool: to je moj prijedlog,nemoj zamjeriti,vozim i ja jettu:D
 
Administrator
RE: jetta 2

bas kao sto su ti rekli zadnju karambolku nadji i sredi te zvucnike.... po meni malo previse crvenila unutra:icon_biggrin: ali svako ima svoj ukus:icon_biggrin:
 
Top