jetta mk2

jetta mk2

Legend
RE: jetta mk2

dario20 je napisao(la):
i nabavio votex konzolu :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

A ti si taj... :cool: ta konzola je bila kod mene u golfu do momenta rastavljanja,
a to sto malo lijepljeno je bilo radi prekidaca za el. podizace... ;)

mada vidim da si se snasao... javi ako ti bude trebele i kaseta imam za tebe originalnu od mk4, al je zaboravio poslati... hihihi...

sretno dalje... poz... ;)
 
Član
RE: jetta mk2

resio sam konzolu malo prepravio plastiku za podizace i upaso


i evoodprilike kako izgleda
a farbo je majstor kod gradine exstra odradio limariju( varenje..............) farbanje isto dobro al imam u planu jos dosta izmjena na autu pa cu farbat ponovo;)
 
Legend
RE: jetta mk2

dario20 je napisao(la):
resio sam konzolu malo prepravio plastiku za podizace i upaso


i evoodprilike kako izgleda
a farbo je majstor kod gradine exstra odradio limariju( varenje..............) farbanje isto dobro al imam u planu jos dosta izmjena na autu pa cu farbat ponovo;)

Jedan savjet, ako moze... stavi CD u doljnji otvor... jer ce ti tu gdje jeste udarati nazad u tunel... ;)
 
Član
RE: jetta mk2

I kako si ti bgt stavio ovu plastiku za el podizače bez šarafa??kod mene nema šanse da ostane tamo stalno je ispadala i zato szu šarafi riješili to??pozz:cool:
 
Legend
RE: jetta mk2

bad_look je napisao(la):
I kako si ti bgt stavio ovu plastiku za el podizače bez šarafa??kod mene nema šanse da ostane tamo stalno je ispadala i zato szu šarafi riješili to??pozz:cool:

zalijepi se drug... pa kod Dalibora smo isto odradili, pa zalijepili... ;)
 
Član
RE: jetta mk2

Liga je napisao(la):
dario20 je napisao(la):
i nabavio votex konzolu :icon_smile::icon_smile::icon_smile:

A ti si taj... :cool: ta konzola je bila kod mene u golfu do momenta rastavljanja,
a to sto malo lijepljeno je bilo radi prekidaca za el. podizace... ;)

mada vidim da si se snasao... javi ako ti bude trebele i kaseta imam za tebe originalnu od mk4, al je zaboravio poslati... hihihi...

sretno dalje... poz... ;)

Liga je napisao(la):
dario20 je napisao(la):
resio sam konzolu malo prepravio plastiku za podizace i upaso


i evoodprilike kako izgleda
a farbo je majstor kod gradine exstra odradio limariju( varenje..............) farbanje isto dobro al imam u planu jos dosta izmjena na autu pa cu farbat ponovo;)

Jedan savjet, ako moze... stavi CD u doljnji otvor... jer ce ti tu gdje jeste udarati nazad u tunel... ;)

ok hvala na savjetu.a stavicu slike veceras kako sam ovo fiksiro;)
 
Član
RE: jetta mk2

evo danas jettu dovezo i poceo sa sklapanjem auto.evo koja slika auta:icon_smile:



onda kompletno zavrsi prednja sjedista bice sutra jos slika sjedista



zadnja sjedista montiro pa idu na tapaciranje


:cool:
 
Član
RE: jetta mk2

extra je to sve samo mi nije legao taj spojler nikako na toj prednjoj karambolci....pozzzzz:cool:
 
Član
RE: jetta mk2

bad_look je napisao(la):
extra je to sve samo mi nije legao taj spojler nikako na toj prednjoj karambolci....pozzzzz:cool:

Malo čudno izgleda jer branik kao uopšte nema oblinu u donjem delu :icon_rolleyes:

Inače, boja je :cool::cool::cool:
 
Top