Jetta Mk2

Jetta Mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nexus je napisao(la):
one gore 17" joj ne stoje nikako,jednostavno nisu za nju,ali ove ats-ice su mjera;)
predobra dzeta druze,bas ono kultura sredjena,mada ti ni ona prva nije bila losa:icon_biggrin:

hvala druze ja to ajd da kazem gledam da bude sa ukusom !!! heheh
a fali mi jedno lijepo lakiranje al to mi je zadnje uplanu sve kad sredim onda je salijem i to je to;)

nenad je napisao(la):
Pravo dobra Jetta, cesto je vidjam po gradu, vidio sam i Trizexa da je voza.

ma naravno ja i on smo non stop skupa!
ja on i quattro redovno sarafom skupa oko auta, tako da mozes svakog od nas vidit za volanom nasih auta;)
 
Član
Samo polako. Jebi ga po sebi znam evo vec nekoliko mjeseci sam bez kola. Parkirao i lagano alat u sake :)
 
Član
Ares_78 je napisao(la):
Samo polako. Jebi ga po sebi znam evo vec nekoliko mjeseci sam bez kola. Parkirao i lagano alat u sake :)




naravno samo volja i polako, kad ti dosadi ostavi za sutra samo nemoj fušeriti;)
 
Član
nenad je napisao(la):
Vidim ja Triza ga voza ko svoje :)

Ovo nesto na rasnoj osnovi? :icon_biggrin:

@elwa, ma kesa jedna kesava ova jetta, nazor nesto radi :D ka'ce sine veronika ona, da se imam s kim ganjat gore dole cijelu noc :D
 
Član
Vidio sam je u nedilju na SR fino izgleda ....:cool:

Jos Trizex dok je chunira bit ce vrh ;):icon_smile:
 
Član
trizex je napisao(la):
nenad je napisao(la):
Vidim ja Triza ga voza ko svoje :)

Ovo nesto na rasnoj osnovi? :icon_biggrin:

@elwa, ma kesa jedna kesava ova jetta, nazor nesto radi :D ka'ce sine veronika ona, da se imam s kim ganjat gore dole cijelu noc :D

bice bice preko zime cu je složiti vala:) onda cemo ćerati se po gradu da valja :icon_smile:
 
Član
eh malo novosti znaci stigle su nove felgice za moj autic...


kao sto vidite gore na slici na rubu je ispucao lak pa sam odlucio da poliram falc... pa je onda felga izgledala ovako..



eh problem jedan novi ET felge je 45 pa sam morao da to prepravim sa distancerima da bude kako treba...



prednji su 20mm a zadnji 30mm



onda farbanje super bojom:D



i na kraju sve na autu postavjleno...:icon_smile:






izvinjavam se za slike malo su losije ove zadnje :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
:icon_eek::icon_eek: ja sam ti svoje vec rekao,najljepsa jetta sto sam viđao na nasim prostorima sad s ovim felgicama,znas ti sta valja:D:cool::cool:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek: ja sam ti svoje vec rekao,najljepsa jetta sto sam viđao na nasim prostorima sad s ovim felgicama,znas ti sta valja:D:cool::cool:

ma kreten je djecko , pogledaj kakav mu je vento bio bas je vw freak
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top