Jetta Mk2

Jetta Mk2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ErRoR je napisao(la):
M A R E X je napisao(la):
Ma kakvi maska bez znaka samo staviti umjesto ovo GT stavit VR6 i gotiva fabrika maca;)
I pored VR6 Stavi turbo i dobit ces jos 100ks i onda imas pravog VR-a... Ccc ne znam kakvi su vam to savjeti stavi VR6, na 1.3, da ga neko oduva i po gradu prica oduvao sam VR-a....

@thema, fina đeta druze, nista previse ne dirat ovako je sasvim ok...


trizex je napisao(la):
pa vjerovatno je to mislio jer je VR u planu svakako :) ovo auto i jeste kupljeno samo zato da u njega legne veronika, san je san, i ima da bude tako makar gorila :)

Upravo to ;)
 
Legend
hm..
jetta fullas na 1.3 motor :icon_confused::icon_confused:
jel nekad bio neki jaci motor u njoj ?
 
Član
M A R E X je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
M A R E X je napisao(la):
Ma kakvi maska bez znaka samo staviti umjesto ovo GT stavit VR6 i gotiva fabrika maca;)
I pored VR6 Stavi turbo i dobit ces jos 100ks i onda imas pravog VR-a... Ccc ne znam kakvi su vam to savjeti stavi VR6, na 1.3, da ga neko oduva i po gradu prica oduvao sam VR-a....

@thema, fina đeta druze, nista previse ne dirat ovako je sasvim ok...


trizex je napisao(la):
pa vjerovatno je to mislio jer je VR u planu svakako :) ovo auto i jeste kupljeno samo zato da u njega legne veronika, san je san, i ima da bude tako makar gorila :)

Upravo to ;)


Kad bude vr pod haubom onda je lako nabaciti VR6 oznaku, a do tada poklopit se sa 1.3 .. ;)
P.S Fele su joj sjele k'o budali samar...
 
Član
extra dobra jetta a kad sjedne VR ima da goriiiiiiiiiisretno u daljim radovima ako budes slusao trizexa daleko ces dogurati sa jettom samo tako nastavi
 
Član
quattro je napisao(la):
keso jedna napisi da si zatamnio farove , stavio maglenke , ats felge i ostale dzize midze :)

keso iskreno i zaboravio sam na te detalje:icon_smile:
znaci sociva sam potamnio i nabacio ove jeftine felgice koje po mom misljenju jako dobro stoje na ovom autu onda sam nabacio 4 nove novcate gume toyo proxes zahvaljujuci Trizexu koji me nagovorio da kupim te gume i vrijede svake marke hvala jos jednom brate:cool: onda sam vrmenom nabavio origigi maglenkice i to je onda posavljljeno. volan sam nabavio jamexom jako fin! onda ima sad trenutno ubacio sam i cajgere temparature vode i ulja na mjesto gdje bude cd player, a njg sam spustio dole umjesto pepeljare. I dok nisam zabravio ovaj detalj znaci kadaa sam montirao sjedista od VR-a znaci (ko nezna kod jette nazad bude lim iza sjedista) sve sam isjekao nazad i napravio kao kod venta mogu se sjedista obarat normala. A da joj nebi oslabio konstukciju zavario sam profil 50X50 izmedju zadnjih koševa. al slikice ce sve najbolje pokazati!!! samo nikad poslikati sve fino a i vrijeme ovo sad lose pa nemam ni volje:icon_sad: i hvala za komentare jos jednom i podrsku naravno;););)
 
Legend
one gore 17" joj ne stoje nikako,jednostavno nisu za nju,ali ove ats-ice su mjera;)
predobra dzeta druze,bas ono kultura sredjena,mada ti ni ona prva nije bila losa:icon_biggrin:
 
N

nenad

Pravo dobra Jetta, cesto je vidjam po gradu, vidio sam i Trizexa da je voza.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top