jetta mk2 gti 16v

jetta mk2 gti 16v

RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

mahe007 je napisao(la):
nije lose samo tako nastavi;);) sam jel ti slazes auto za S.R. ili....gdje ti je enterijer:D

ma me cisto za grada da se ima :D ,a enterijer sam povadio posto trebam i zastitu radit koji dan

bad_look je napisao(la):
Ma extra će joj ovaj gti 16v leći smo nas obavještavaj...ti pametno ideš prvo motor pa sve ostalo...pozzzz

da druze legao je extra ,evo cim nesto novo uradim poslikat cu sad trazim jos neke siti e oko motora pa tako da neradim jos nista veliko i primjetno....

dario20 je napisao(la):
fina jetta, motor je exstra ako ti sta bude trebalo za jettu javi:cool::cool:

trebam ovakav spoiler,ako neko zna gdje ima ,sportski filter,i dobre unutrasnje tapacirunge vrata sa dvoje vrata ...hvala

Aladin46 je napisao(la):
Auuu...svaka cast drug!! :cool:
Ovih dana i ja sve vise kontam da ubacim nesto slicno...dizela mi je na vrh glave :icon_biggrin:

samo dobra volja drug i para naravno :)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/vw-jetta-ii-vr6-made-t-47810.html

prava stvar ..trazio sam ja vr da ubacim prvo al nisam se bas u cijenu mogao uklopit to ce da bude sledeci projekat abd za sad neka KR-a :D

CoL3 je napisao(la):
svaka cast za poduhvat,meni se nedavno motalo po glavi slicno raditi na svojoj jetti,jer mi se sviđa sto barem u nas jetta nema sređenih,a niti malo jacih,al mnogo izdataka, i nezz koliko isplativo pa sam odustao,zelim ti sve najbolje u projektu da to izađe na dobro sa sto manje kvarova,da bude jedna od ljepsih jetta,nek je sa srecom:cool:


i kod mene ovamo nema jetta da su ovako nesto jake a ni da je neke sredjivao sta ,malo je teze i skuplje nego sto se golf da uradit jebe je zadnji kraj za koji bilo sta tesko nac :( al nedam se ...a iskreno druze mogu ti rec lepa para treba samo za ovaj motor da se sve ustima ,sreca ostala mi jaka volja i zelja da ovo dovedem do kraja ,,,,,sve u svemu hvala na podrzci vidjet cemo sta ce bit na kraju :)
 
Legend
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

uuu, jetta 16ka, to sam oduvijek htio vidjeti, konacno !

fino je sredi, nemoj pravit kic samo :D
 
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1173.snc4/154562_1581573032440_1629134792_31327260_3726075_n.jpg
evo jedna nova slikica :)
 
Legend
RE: treba mi preporuka za neku turbinu da nabacim na ovaj motor :)

fino..
jel sljedece maska od novije tipe, ljepsa je puno :)
 
RE: treba mi preporuka za neku turbinu da nabacim na ovaj motor :)

.nOKe je napisao(la):
fino..
jel sljedece maska od novije tipe, ljepsa je puno :)

pa mozda ako bude od novije bice bez znaka,al nepostavlja mi se od nove nista ,a sad sad i znak onaj gti 16v nabavio od ove maske :)

http://vthumb.ak.fbcdn.net/hvthumb-ak-ash2/hs631.ash2/158298_1580560127118_1580522926188_34042_996_t.jpg

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1580522926188

evo link sa yt :)http://www.youtube.com/watch?v=YqQ8IjQ4mM4
 
Član
RE: evo malo kako se cuje 16- ka :)

Sve pohvale, samo naprjed!
Slabo nesto prima gas, moze on bolje, vidi razvodnik i malo zavrni saraf na k-glavi, onda ce biti guja! :)
 
RE: evo malo kako se cuje 16- ka :)

Dejan 16v je napisao(la):
Sve pohvale, samo naprjed!
Slabo nesto prima gas, moze on bolje, vidi razvodnik i malo zavrni saraf na k-glavi, onda ce biti guja! :)

hvala :) pa nisam pipkao oko k glave jos posto sad nesto planiram turbo uradit,a nisam ga ni kuco u blokadu :D al fali jos malo ostrine ,bice bolje kad turbo zapisti :)))
 
RE: evo malo kako se cuje 16- ka :)

hehehe nisi ga kuco , kuca li na pravcu ....... samo naprijed ,.... dobar je ;)
 
Član
RE: evo malo kako se cuje 16- ka :)

Ima varijanta da se stavi G60 i turbina.... to je zlo, ali kosta boga oca!
 
RE: evo malo kako se cuje 16- ka :)

elektricar je napisao(la):
hehehe nisi ga kuco , kuca li na pravcu ....... samo naprijed ,.... dobar je ;)

kuca kuca :D hvala na podrzci nemam bas vrmena po danu da slikam neke stvari kao npr uzeo sam mu k&n filter nabacene crvene H&R opruge gti znak na volan,gti znak na maski sve orig :D

Dejan 16v je napisao(la):
Ima varijanta da se stavi G60 i turbina.... to je zlo, ali kosta boga oca!

idem na verziju turbo sa intercooler,a napajanje goriva ostaje sa k -a glavom vidjecemo kako ce da bude :)
 
RE: evo malo kako se cuje 16- ka :)

Svaka cast na autu i radovima ;) motor je stroj i svidja mi se sto ides na german style ;)

sad malo sredi enterijer i eksterijer da bude privlacna izgledom kasnije pocni raditi na motoru da bude privlacna kako ideeeeeeeeee :cool:
 
RE: evo malo kako se cuje 16- ka :)

GolFanatiCars je napisao(la):
Svaka cast na autu i radovima ;) motor je stroj i svidja mi se sto ides na german style ;)

sad malo sredi enterijer i eksterijer da bude privlacna izgledom kasnije pocni raditi na motoru da bude privlacna kako ideeeeeeeeee :cool:

tako kazu old school :D pa da trebala je vec na farbanje al zahvati zima al uskoro ce i to a do tad ja za turbo da sve pripremim :) hvala na podrzci
 
Top