jetta mk2 gti 16v

jetta mk2 gti 16v

pozz drusto evo da ovde prestavim svoje vozilo :D radovi su jos u toku vidjet cete po slikama o cemu se radi :)

 
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

evo samo dok ubacim nesto me zeza ovo za ubacivanje :D




IGY je napisao(la):
a gdje su slike?



auto je bilo u veoma losem stanju skoro su radovi poceli ,poceo sam od motora,dugo trazio i na srecu naso 1.8 gti 16v kr 102 kw :D pa sad evo opet par slikica :D



stari motor od 66 kw izbacun :)


a evo sta se ubacuje 16v gti


Lija je napisao(la):
IGY je napisao(la):
a gdje su slike?

sto bi u mene mala rodica rekla "MEMA"

pa evo slike ljudi :)

evo upao je na nosace
jbg nije nesto sve savrseno ima slika po mraku radi se sve kod kuce i posle posla,al trudim se :)


 
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

ma drug, svidja mi se taj motor skroz, samo
gledaj tu limariju da utegnes ,ofarbas, sredis,
kad mognes naravno
 
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

da naravno u planu je ..prvo sam motor planirao sredit pa posle zastita komlet poda i farbanje abd :)



bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ma drug, svidja mi se taj motor skroz, samo
gledaj tu limariju da utegnes ,ofarbas, sredis,
kad mognes naravno

da naravno u planu je ..prvo sam motor planirao sredit pa posle zastita komlet poda i farbanje abd
 
Član
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

bit ce to dobro kad se sve uklopi. Krenuo si od motora,rijesi to i onda napad na limariju,,mogao bi ovo biti dobar projekat;)
 
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

ArminM je napisao(la):
bit ce to dobro kad se sve uklopi. Krenuo si od motora,rijesi to i onda napad na limariju,,mogao bi ovo biti dobar projekat;)

hvala :) nadam se i ja da ce bit sve kako je planirano motor je sastavljen pali trebam dovrsit auspuh i napad na lim :D
 
Član
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

svaka cast fin pocetak i fina podloga za dalje :)
 
Član
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

nije lose samo tako nastavi;);) sam jel ti slazes auto za S.R. ili....gdje ti je enterijer:D
 
Član
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

Ma extra će joj ovaj gti 16v leći smo nas obavještavaj...ti pametno ideš prvo motor pa sve ostalo...pozzzz
 
Član
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

fina jetta, motor je exstra ako ti sta bude trebalo za jettu javi:cool::cool:
 
Član
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

Auuu...svaka cast drug!! :cool:
Ovih dana i ja sve vise kontam da ubacim nesto slicno...dizela mi je na vrh glave :icon_biggrin:
 
BHT Ovisnik
RE: moje novo vozilo .. jetta mk2 gti

svaka cast za poduhvat,meni se nedavno motalo po glavi slicno raditi na svojoj jetti,jer mi se sviđa sto barem u nas jetta nema sređenih,a niti malo jacih,al mnogo izdataka, i nezz koliko isplativo pa sam odustao,zelim ti sve najbolje u projektu da to izađe na dobro sa sto manje kvarova,da bude jedna od ljepsih jetta,nek je sa srecom:cool:
 
Top