Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

hvala:cool:

a nista duboki,da planiram dalje sređivat stavio bih,al ne planiram:icon_biggrin:

evo sinoc samo malo felge sredio,skinuo,presmirglao i okrečio ih:D
img0367yt.jpg

img0390hv.jpg

img0372w.jpg


jos prosle godine kada sam ih uzeo bile su malo od soli nagrizene,na slikama se ne vidi,al je razlika:icon_biggrin:

kupio u petak toplomjer za auto:D
mjeri temp. vani i unutra,moze se pomaknuti bilo gdje,ne izgleda strasno:icon_smile:

img0408a.jpg
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

uzeo neki sprej,pita za sta ces,rekoh za felge,donese neki drugi pored onih RenCo,presao sa 3 sloja i bezbojnim na kraju:icon_smile:
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

hvala :)

bio i zaboravio na bezbojni,sve odradio sinoc,auto u garazi bilo,nisam nigdje ni isao poslije toga,kad jutros se sjetih bezbojni da stavim,imam skoro citav,i presao sve:icon_biggrin:

toplomjer je 13km:D bilo ih je raznih,vecih vecinom,imaju i sat i sl.,dok ima i manji,al samo unutra mjeri,ovaj je bio taman,mjeri unutra i vani,slucajno i kupio,malo gledo neke stvari i rekoh ajde uzet cu kad otopli da vidim unutra koliko je kad ugrije u ovoj kotlovnici:D
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

fino to za felne a taj toplomjer
DA izgleda strasno vjeruj mi :)
Ne mislim nista lose ali nisi djidjao auto do sada pa nemoj ni pocinjati ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

mogu ga uvijek skinuti i tušnuti u pepeljaru (ionako je nemam:D ) tu se ne bi primjetilo ili negdje ispod police
 
Član
RE: Jetta Mk2 Coupe

sa ovim toplomjerom si kao oni trgovci sto znaju na vrata naletit i prodavat :D
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

obruce za felge nemogu nigdje naci
ja nemam obrtaja,al skinuo sam ovu sliku,mogao bih nesto iskombinirati,hvala:icon_biggrin:

evo koja friska slika s prijateljem,njemu smo jedino ćunirali felge u crno:D
img04250809885.jpg

img04360834613.jpg

img04370861905.jpg

img04430771651.jpg


jetta navigejsn sistem:D

copyofimg0411a.jpg

:123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top