Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Jetta Mk2 Coupe - nema vise :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

oooj pa zovi druze,u petak moram do kiseljaka,pa u subotu u foču,al nije mi obavezno,rado bih popio pice s forumasom:cool:
 
RE: Jetta Mk2 Coupe

CoL3 je napisao(la):
:lol: nema to u nje,davao sam joj samo za sat sa obrtajima vise para nego sto je na otpadu kaze necu,kaze ako ti je vec jeftinije otiđi na otpad pa sebi kupi,al ti ja nedam:lol: lukavo je to stvorenje,ukradu mi muziku u autu neda mi svoj player,kaze posudit cu ti para ako treba al moje ne diraj:lol:

haha majka ti je legenda :D:D
umirem od smijeha citajuci ovo,ali brate ima vala za Golfove i njegovu bracu ima djelova svuda,da u mesaru udjes naso bi tu tablu :D:D ko nas u Crnu Goru je to bagatelaa jeftino :D:D moze se cak i digitalna nac :D:D
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

to se i u nas pricalo,ali vjeruj vise nema za golfa dijelova polovnih ni za lijeka,prednji kraj jedva ista u hercegovini naci,npr. vrata novije linije oba nemozes naci,nego vecinom desna,retrovizore obicne neces nigdje naći,ja polovan "obicni plitki" branik njemacki trazio,sazvao bukvalno cijelu hercegovinu i nije bilo branika,ma nema golfa 2 na otpadu,a ne branika,zadnji kraj se moze naci,al vrata i sl. jedva ista vise u nas,zovem covjeka koji ima ono sto je najteze nac za starija auta,pitam branik,kaze prijatelju nema za golfa vise dijelova polovnih ni za lijeka,prije se moglo na kiosku kupiti,al vise nema,dok za novija auta,ajmo rec pug 206 i sl ima koliko hoces
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe

evo jedan video muzikice,gura ono jos dosta:icon_smile:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wx_aHKPadQo[/video]
 
BHT Ovisnik
RE: Jetta Mk2 Coupe - video muzike

jeste:D ide ono jos jace,bas je na oko pola,a muzika moze jos bar 30% gore:cool:
 
BHT Ovisnik
teška srca cu morati na ovu temu reci LOCK,danas otisla za 2250km,al u punom sjaju,toliko mi je bila prirasla srcu da su mi maloprije suze posle na oci u kaficu kad sam bio s djevojkom jer je za malo vremena je dosta prosla samnom:icon_sad: malo cudno i smjesno sve to,al sam bio vezan za nju jer sam je kupio cak godinu dana prije nego sto sam polozio od vlastitih novaca i izvrsno me sluzila,jutros je prema sarajevu isla dobro kao nikada do sada,140km presli smo za nesto vise od 1h i 30min... od nje mi je ostala dobra gomila slika,sada je u dobrim rukama u Sarajevu,ako imao dobar posao,a bude u istog vlasnika nekada kasnije traziti cu je da je kupim:icon_smile:
i ovo je sto je ostalo od nje i ide u drugo auto kada kupim,aBd u sveđana

copyofimg1713.jpg


i evo 2 zadnje slike od jucer prije spremanja u garazu za danas

copyofimg1701.jpg

copyofimg1704.jpg
 
Administrator
za kraj samo fali jos moj katanac:D


i nek je sa srecom i da puno bolje kupis i predstavis nam sto prije na forumu...

lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top