jetta gti

jetta gti

BHT Ovisnik
odlicna jetta,sve mi se sviđa osim stopa:cool:
bolje uzmi transparantni crveni i originalne stope pređi u 2-3 sloja s njim( ili samo zmigavac i rikverc dok se ne usklade boje s ostatkom) i zatim jedan sloj bezbojnog i to ce da se sjaji kao da je tek izaslo iz švabije:cool:
 
Član
malo da slike osvježim

6z6nnp.jpg
 
Član
Predobra Jetta samo mozda malo lijepse neke felge i stope mi se ne svidjaju nikako .

dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Nisam znao da ima jetta GTI, ja sam mislio da ima samo GLI, to od jaceg modela (ks) i opreme, mislim koja je tad dolazila :lol:

Bila je Jetta GTI 16v i bio je KR ili 9a motor pod haubom isla je 8.2-8,5 do stotke,ovaj ABF je ubacen ;)
 
Sta ce ti to :icon_biggrin: Bezveze ces raskupusat motorni prostor, izbacit dobrog pouzdanog ABF-a koji se remapom digne skoro pa kao 2.9 VR6, naci ces nekog razjebanog koji je u blokadi proveo citav svoj zivot, a bosnjo ko bosnjo ce ti ga prodat kao svicarca sa 160.000 kilometara. Uradi remap ako nisi, i 4-2-1, jos par stvarcica koje se rade kod atmo motora i imas vrh pilu. Mada je i sada bomba.
 
Član
feryh je napisao(la):
u potražnji sam za dobrim vr-om za malo para:lol::lol::lol: da i njega probamo
:cool: Samo naprijed :icon_biggrin: u performanse nemoj sumnjati,imao sam nedavno na streetraceu u Mostaru vidjeti kako ide trica Golf VR 6,letjelica bgmi :icon_biggrin: (vrijeme u jednoj voznji je imao sa reakcijom 15.1xx sto je npr za usporedbu cak znatno brze nego sto bi trebala ici petica GTI po mjerenjima na netu,2.8 VR, tvrdi da nista nije radio oko motora,neznam ali znam da iđe nemilo :) a imao sam i okrsaj na treningu protiv njega.


dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Sta ce ti to :icon_biggrin: Bezveze ces raskupusat motorni prostor, izbacit dobrog pouzdanog ABF-a koji se remapom digne skoro pa kao 2.9 VR6, naci ces nekog razjebanog koji je u blokadi proveo citav svoj zivot, a bosnjo ko bosnjo ce ti ga prodat kao svicarca sa 160.000 kilometara. Uradi remap ako nisi, i 4-2-1, jos par stvarcica koje se rade kod atmo motora i imas vrh pilu. Mada je i sada bomba.
Doduse ni ja nebi vadio ABFa kad je vec tu a remapom abf-a dobije se skoro ta snaga.
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
Sta ce ti to :icon_biggrin: Bezveze ces raskupusat motorni prostor, izbacit dobrog pouzdanog ABF-a koji se remapom digne skoro pa kao 2.9 VR6, naci ces nekog razjebanog koji je u blokadi proveo citav svoj zivot, a bosnjo ko bosnjo ce ti ga prodat kao svicarca sa 160.000 kilometara. Uradi remap ako nisi, i 4-2-1, jos par stvarcica koje se rade kod atmo motora i imas vrh pilu. Mada je i sada bomba.

nisam radio nista sve fabrikana sto se tice abf-a zadovoljan sam nemam rijeci ali eto cojek ko cojek kako kazu uvjek malo,gledao sta drugi rade pa poletio u razmišljanje za vr-om
 
Ma jok. Da nadjes dobrog VR-a sigurno nema ispod 1000 KM, da nadjes nekog jeftinog moras ga radit, kako bilo opet izadje dosta novaca. Ako ces vec davat silne pare strpi se da izleti 1.8 T motor, no turbo no fun :D
 
Malo je urednih VRova uopšte,da nije ubijan i vrlo ćeš teško naći taj motor,još za malo para ... :icon_rolleyes: Uredan VR koji je gola fabrika čuda čini ;)
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
no turbo no fun :D
Turbak manje kubikaze bolji je sa tehnicke strane,manje trosi,ima stedljivije konje i podlogu za jednostavniji tuning ali, kad je zabava u pitanju, ja bih rekao,no sestak no sound ;)
 
ne znam ako si upratio cetvorku gti amerikanca na forumu na r32 felgama, to kad prodje usi otkida, mada ima reskiji zvuk od vr-a ali nije dubok, inace "ledi krv u venama". Sve je stvar auspuha, sirine downpipa, i lonaca koliko imas odnosno nemas :D a sada :icon_exclaim: :cool:
 
Član
dohc_16V_Mo. je napisao(la):
ne znam ako si upratio cetvorku gti amerikanca na forumu na r32 felgama, to kad prodje usi otkida, mada ima reskiji zvuk od vr-a ali nije dubok, inace "ledi krv u venama". Sve je stvar auspuha, sirine downpipa, i lonaca koliko imas odnosno nemas :D a sada :icon_exclaim: :cool:

Mozes imati dobar zvuk i na Puntu 1,1 ali se treba namuciti oko auspuha.GTI moze imati itekako dobar zvuk naravno ali ako nije bas neki ispuh onda je necujan ali VR urla iz masine cak i ako je neki obicni auspuh tipicno za atmo sestak :icon_biggrin: a s obzirom da da je u pitanju cetvorka sa takvm zvukom na r32 felgama,da to nije slucajno bas r32 a ne GTI :icon_biggrin: ;)
 
Top