jetta gti

jetta gti

Član
e ovako da malo prestavim svoje cudo

jetta gti abf motor je od golfa mk3 2.0 16v 150ks
glavcine i diskovi su od vr6 kako se da primjetiti 5 rupa feluge
sicevi su od gti ali nisam uspio naci zadnju klupu pa je mala razlika boje ali doce i to na red vanjski izgled nije pretjeran pokusavam naci bbs-ovke 16-e za german look
ali i oz mu dobro stoji bar meni,na njoj su plinski armotzeri i crvene opruge nije nesto pretjerano ali male stvari cine ljepotu:icon_smile:
2ildmrq.jpg


evo slika u poredjenu sa calibrom od prijatelja
 
Član
1zz3kau.jpg
evo slika u poredjenu sa calibrom od prijatelja

evo slika u poredjenu sa calibrom od prijatelja
 
Legend
bila u Cazinu pa Bihac , pa kod tebe ?
ako je to ta ,... motor je apoteka i leti ko luda , odlican auto druze
 
Član
enesss je napisao(la):
bila u Cazinu pa Bihac , pa kod tebe ?
ako je to ta ,... motor je apoteka i leti ko luda , odlican auto druze

to je ta ali bice izmjena na izgledu

bice jos slika to je trenutno to sto sam uslikao
 
BHT Ovisnik
svaka cast na vozilu,sviđa mi se sto je veeeelika rijetkost u nas da netko radi jettu,mislim i nije rijetko da sto se tice izgleda,al nitko ne posvećuje paznju motorizaciji,vecinom dieseli il nesto bezze unutra,al ovo je :cool: ako je ovo ona iz cazina sto je imala mescini bbs felge i bila zamracena ? ako je ta ja sam je davno jos gonjao da jekupim,tada sam i stavio svoju bivsu jettu da prodam,oko 4k se ova cijenila,stvarno je dobro auto:cool:
 
Član
xf6yck.jpg
bice jos slika to je trenutno to sto sam uslikao

CoL3 je napisao(la):
svaka cast na vozilu,sviđa mi se sto je veeeelika rijetkost u nas da netko radi jettu,mislim i nije rijetko da sto se tice izgleda,al nitko ne posvećuje paznju motorizaciji,vecinom dieseli il nesto bezze unutra,al ovo je :cool: ako je ovo ona iz cazina sto je imala mescini bbs felge i bila zamracena ? ako je ta ja sam je davno jos gonjao da jekupim,tada sam i stavio svoju bivsu jettu da prodam,oko 4k se ova cijenila,stvarno je dobro auto:cool:

trazio sam gti a golfova ima kud se god okrenes a rijetkost jettu gti da ko vozi a ova izletila nemoze bolja a motor je zacino to sve
 
Član
Svaka cast na zvjerkusi, naletio sam u par navrata na njezinih slika jos i pravo sam se iznenadio da je netko bas dzeti posvetio tako dobro srce... Samo punom parom naprijed, drzi se toga pravca kojim i ides i to je to... ZZ
 
Top