jetta gti

jetta gti

Član
bas lepa dzeta... fabrikana... samo ubaci druge migavce napred,ruzni su ovi crni i nadji maglenke :cool:
 
Član
g0go je napisao(la):
Dovozis li Dzetca u Mostar na SR?

kad je sr koji datum

soffa je napisao(la):
ma uradi na tim svojim farovima otvori ih zatamni i sociva ubaci a pogledaj na ebayu imal vec uradji smoked farovi za jettu..;)

trazio sam na ebay nema tamnih sve sam pregledao ima samo sa socivom cisto staklo ali nesvidja mi se to
 
Član
fina jetta, motor joj je exstra, a za farove kupis sociva zatamnis i bude predobro ja planiram kod sebe tako uradit.sretno u daljim radovima
 
Član
evo nova sličica

300r4on.jpg
feryh je napisao(la):
evo nova sličica
 
Član
Odlična je :)
Posebno mi se svidja rora pozadi. Volio bi i ja sebi naci nesto slicno

Odlična je :)
Posebno mi se svidja rora pozadi. Volio bi i ja sebi naci nesto slicno
 
Član
2r2m2yo.jpg
adi187 je napisao(la):
Pitaj clana ligu gdje je uzimao, on je imao tamne farove od jette sa socivima na svom golfu ;)

thx

:cool:
feryh je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Pitaj clana ligu gdje je uzimao, on je imao tamne farove od jette sa socivima na svom golfu ;)

thx

:cool:

Jetta TDI je napisao(la):
Odlična je :)
Posebno mi se svidja rora pozadi. Volio bi i ja sebi naci nesto slicno

Odlična je :)
Posebno mi se svidja rora pozadi. Volio bi i ja sebi naci nesto slicno



jos da cujes zvuk extra je kao šestak:cool::cool:

smrkla se calibra na nju :lol::lol::lol:
 
Član
gledam ovu sliku i vidjo 5 rupa na felgama reko koji je promjer sarafa felge su lijepe ali nesto mi jadno jetta izgleda na njima...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
gledam ovu sliku i vidjo 5 rupa na felgama reko koji je promjer sarafa felge su lijepe ali nesto mi jadno jetta izgleda na njima...;)

5x100 promjer glavcine od vr6 a u potraznji sam za bbs-om
 
Član
a sto svi letite za bbs ja bi prije borbet uzeo jotare imo sam jettu jednu takvu extra lezi felga...;)
 
Član
danas se malo pokusiralo nabacio ih samo da vidim kako bi izgledalo:icon_rolleyes::icon_rolleyes:

m
2ahgmxl.jpg
eni licno se nesvidja mislim da joj je 17" malo previse
 
Top