jetta 2 by mirzet (izmjenjene boje stopki)

jetta 2 by mirzet (izmjenjene boje stopki)

RE: jetta 2 by mirzet (postavljena gti ralica)

15ke su sa profilom guma 195 >45< pa se cine manje
A enese koja je cijena onih celicni felni;
ev par slika:




tu je zakucana u pod ,virtualno Xd..a bit ce tak nekak s gevindama
 
Član
RE: jetta 2 by mirzet (postavljena gti ralica)

dobro si je skocko jarancino gti spojnica je sjela svaka cast
PS:hvla ikanu :D:D:D:123:
 
Legend
RE: jetta 2 by mirzet (postavljena gti ralica)

rece mi 500KM , ali dobijes i gume , moze se reci nove!
ako si zainteresiran , mogu ja pokusati to jos da spustim
 
Član
RE: jetta 2 by mirzet (postavljena gti ralica)

ja stvarno nevolim huliti nista, al jedino na ovom autu sto mi se donekle svidja su felge ;) ostalo sve je 0 bodova, od GTI znaka, ralice, pragova, štopke.........
 
RE: jetta 2 by mirzet (postavljena gti ralica)

pa ako je gti znak ,,onda se podrazumjeva da uz to ide i ralica..neznam sta ti ne pase u tome ...

a stopke ce se izmjenit..i pragovi skinut;

;)
 
RE: jetta 2 by mirzet (postavljena gti ralica)

hajd ti malo vise detalja skini sa auta pa ce on progledat ;) da se jetta fino sredit samo treba znat ;)

ralica je ok ostavi ;) gti oznaka skini je na losem je mjestu a i ne stoji joj nastimaj malo tu masku i ofarbaj tu lajsnu ispod maske u boju autaofarbaj da razbije tu monotoniju crne boje ;)

pragove skini ne stoje joj nikako glomazni su posto ti je stara tipa jette i nemas rupice po vratima skiniti lajsne i pogledaj stanje rubova da skines i te plastke, na starijim vozilima te plastike nisu neka ni prednost ;) a kako sam primjetio te lajsne su izmjestene prema gore pa se sad cine i krace

ostalo ok samo jos kad bi malo naprijed bila spustena bilo bi predobra ;)


http://philscarblog.files.wordpress.com/2010/06/68278819.jpg

ovako stoje te plastike tj lasne i nadji male te plastke za rubove od stare tipe ;)

nemoj sad gledat ove felge one dosta cine :icon_biggrin:
 
RE: jetta 2 by mirzet (obojana lajsina u boju auta)

druze zasjecene su mi te plastike sto idu preko obrva,,,pa ako skinem pragove morat cu i njih,,,,aa obrve su hrdjave pa necu nix dirat dok ne budem radio obrve,,,
et lakirao sam onu lajsinu u boju auta ,,kao sto su me neki savjetovali
 
Član
:icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:
 
Top