jetta 2 by mirzet (izmjenjene boje stopki)

jetta 2 by mirzet (izmjenjene boje stopki)

Član
RE: jetta 2 by mirzo

druze svako ima svoj ukus... radi po svom...

meni je jetta licno prelijep auto imao sam dosad 2 jette...

evo ti jedna slika od ove zadnje koju sam imao...

http://imageshack.us/photo/my-images/97/photo0042sm.jpg/

po mom misljenju nemozes nikada pogrijesiti sa stock izgledom auta...

samo dobre felge i u pod ;)

sretno dalje :123:
 
BHT Ovisnik
RE: jetta 2 by mirzo

ma nemoj biti lud pa to staviti,sto enes kaze pragove sredi,vjerujem da su ti zadnje opruge propale kao u dosta jetta,stavi od golfa druge i samo ga naprijed spusti sa kraćim oprugama,u mene su 6mm,a zadnje od golfa,jer ako nemas gewinde,a stavis i nazad kratke propast ce,evo kako u mene izgleda to sto sam ti naveo
img04370861905.jpg


sretno:cool:
a u freak-a je meni preej****a bila,ako mozes prati to :cool:
 
RE: jetta 2 (nekoliko kovi slika_ sa sitnim radovima na autu))

okk hvala na komentarima momci :cool::cool:;) ev nekoliko novih slika
(lakirane felne)

(ukinuti znakovi sa veznog lima)
(postavljeni drugi zmigavci i ubacene xenon sijalice u farove)


 
RE: jetta 2 (nekoliko novi slika_ sa sitnim radovima na autu)

druze fina jetta :cool:
ali po meni pragovi su visak, zmigavci su odlicno ispali.;) ja sam razmisljao o bijelim zmigavcima ali sad sam ofarbao u crno pa malo dok mi dosadi stavljam bijele.
jesi li stavio obice sijalice imitacija xenona, ili si ugradio xenone.?
mozda bi trebo razmisliti o nekoj drugoj boji felgi, sive su mi nekako standardne...
 
RE: jetta 2 (nekoliko novi slika_ sa sitnim radovima na autu)

ma imitacija xenona je u pitanju,a razmisljao sam da ih lakiram u crnu ili pak bijelu boju,,neznam kako bi stajalo.u oni 14ki sam ostavio rubove sive,a mreza crna i nije bilo lose ..vidjet cu...a sta mislis koja boja bi legla na ove felge?
:spam:
 
BHT Ovisnik
RE: jetta 2 (nekoliko novi slika_ sa sitnim radovima na autu)

da,pragovi su visak,upropastavaju auto,mnogo bi ljepse bilo bez praga,i ovu lajsnu između branika i maske ofarbaj u boju auta da malo rabije crnu monotoniju naprijed,te zadnji kraj ispod branika također,uveliko ce drugacije izgledai:cool:
felge su fine,skupis koju marku i spustis ga naprijed:cool::cool:
 
RE: jetta 2 (nekoliko novi slika_ sa sitnim radovima na autu)

crne felge niposto, previse bi je zatvorile...ne znam sad, da je moja ja bi eksperimentisao sa bojama, trebala bi neka svjetlija boja felgi i polirane, to je po mom misljenju....ja sam na svojoj jetti imao bijele felge i po meni su extra izgledale, mozda bi i tebi bjele dobro izgledale....ali svakako skini pragove to je trenutno upadljivo a felge ces viditi sa vremenom hoces li mjenjati boju ili ne.....
 
Legend
RE: jetta 2 by mirzet (postavljena gti ralica)

neka neka super mirzo;), fin nastavak , jesi razmisljao o originalnim dubokim branicima s novijim GTI lip-om ,skinuti ovaj prag i staviti origigi gti pragove s lajsnama?
 
Član
RE: jetta 2 by mirzet (postavljena gti ralica)

skini taj cirkus od pragova i imas dobar auto :icon_confused:
 
RE: jetta 2 by mirzet (postavljena gti ralica)

enesss je napisao(la):
neka neka super mirzo;), fin nastavak , jesi razmisljao o originalnim dubokim branicima s novijim GTI lip-om ,skinuti ovaj prag i staviti origigi gti pragove s lajsnama?
ipak mislim da su ljepsi uski branici .,,a pragovi ce ici s nje poslije nekih radova na limariji sad to nemogu dirati...jer zarizani su malo u plastike koje idu preko obrva,,tako ako skinem pragove morat cu i plastike...a obrve nisu u najboljem stanju,,,na proljece planiram nabavit gevinde i odradit obrve ..javit cu ti druze za gevinde da mi nabavis :cool:

momci hvala na komentarima :123:
 
Legend
RE: jetta 2 by mirzet (postavljena gti ralica)

zovi , koliko god mognem pomoci cu ;)
a sad shvatam zasto to drzis , nesto slicno su talenti prije mene na mom polo-u brljali ....nista , neka dobro istruhne preko zime pa čupaj :cool:

a kad sjednu gewinde ..... kad sjednu felge , viska plastike se pocupa ..... strasna ce biti

e da btw , ako znas amira sto radi u čamcu , njegova bivsa crvena dvojka.....one sirene celicne 15-ke su kod kolege na prodaju ... jedino ako ti 15 nije puno
 
Član
RE: jetta 2 by mirzet (postavljena gti ralica)

duboki duboki i ne treba ti nista vise...i ne stavljaj spojler ovaj na gepek ne stoji nikako na jetti samo plitki onaj i bit ce stroj..:icon_smile:
 
Top