Jetta 1.8t 132kw+

Jetta 1.8t 132kw+

Stigle smd canbus i odma postavljanje :D
Imam sa zadnjom tablicom tj osvjetljenjem problem ,ne radi a ne znam sta je u pitanju kablovi nisu u prekidu radile, jedino osigurace da pregledam na stop svjetlima rade pozicije to je isti osigurac valjda..20161125_170329.jpg 20161125_140917.jpg
 
Član
Imas unutra u zadnjem braniku jedan steker.probaj njega otvoriti pa vidi na zujalici gdje je prekid.on je mene zezao i nije radilo.
Folije su joj legle samo tako,osim sto murijaci znaju da zezaju
 
AlmirV jesi isto na jetti skidao to ili na nekom drugom autu?
Sajbu zadnju nisam radio ,a bocna su blago zatamnjena ne bi trebali zezati..
 
Član
Ja sam skidao na golfu 5.ali vecina auta imaju taj steker gledao sam na liftu bas.pa pogledaj mozda je bas tu nesto.znaju i na stekeru od kucista sijalica praviti prekid.samo instrumentom probaj.
Evo ja skidam sa zadnje sajbe a kolegu su pisali neki dan za prednja stakla.ko fol ostalo mogu tolerisati ali to ne
 
Član
kako si ih radio? i kod mene su polose a i nervira me mat crna da mi je da ih ofarbam :D mrsko mi ih samo skidat s auta :dead::dead:
 
Znas kako drug ja svaki dan nesto farbam na autima, inace time se bavim tako da ove svoje nisam imao zivaca da pubo detaljisem..
A inace ja ovako radim celicna cetka nastavak na brusilicu prva ruka djelomicno ih predjem pa namazem antirostom, druga ruka isto i onda treci put samo ocistim do golog metala i odmastim, onda ide cink prajmer, crna baza i lak bezbojni.
 
Screenshot_2016-12-14-08-54-45.png Kw opruge stigle u ponedeljak montaza :D
Narucena cukica za turbo, stub tj nosac imam, uzete i led diode cool white za sat tako da bude sve u tonu i malo svjezije od fabrike. Led sat komplet sa crvenim kazaljkama.
I sto se tice chipa uradjen je stage 1 i stvarno sam zadovoljan aschiptuning sarajevo sve preporuke. A za koji dan stage 2 za svaki slucaj :D
 
Stigle kw opruge, malo ih je uhvatila korozija pa cu prije montaze ih osvjeziti da budu kao nove jezim se od korozije...
I ovaj nosat turbo cukice moram pripremiti za montazu da i to zavrsim kad dodje samo montaza20161222_142320.jpg
 
2qipob8.jpg

Kupljen jutros v6 spojler, idu jos maglenke u resetke branika, posto r32 branik tesko da cu nabaviti.
Ubrzo i aki volan gotov sa modifikacijom, malo sam se zabavljao u slobodno vrijeme posto sam imao jedan volan viska:D
 
Top