Jetta 1.8 Turbo

Jetta 1.8 Turbo

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stigla nova vozilica u garazu prodao sam Astru OPC u kupio Jettu radi se o VW Boru ali americko trziste pa tako da je Jetta 2003 god. full oprema sve osim koze 110 KW jos sad zasad uskora ce da bude i koji KW vise evo koja slikica



 
Član
Sretno prijatelju, ali mislim da je ona 180 ks, pogledaj u knjizi, jer sam i ja sebi mislio uzimat jettu pa znam da su iz SAD 180 ks:cool:
 
Super Moderator
fino fino... haman pa ista ko u kretenosaurusa :D samo u njeg novija... nego reci mi kakvu muziku imas ? ova ima monsoon muziku fabricku to lupa da bog sacuva. ako je i kod tebe takva jos bolje :cool:
nek je sa srecom :cool:
 
Član
allroad je napisao(la):
fino fino... haman pa ista ko u kretenosaurusa :D samo u njeg novija... nego reci mi kakvu muziku imas ? ova ima monsoon muziku fabricku to lupa da bog sacuva. ako je i kod tebe takva jos bolje :cool:
nek je sa srecom :cool:

i kod mene je monsoon muzika i stvarno nebi vjerovao da moze tvornicka muzika onako tući

dario18 je napisao(la):
Sretno prijatelju, ali mislim da je ona 180 ks, pogledaj u knjizi, jer sam i ja sebi mislio uzimat jettu pa znam da su iz SAD 180 ks:cool:

nije 180 ks nego je 150 ks ali ubrzo ce ona imati preko 200 KS
 
Član
renault_fan je napisao(la):
svaka cast komso....vidim te cesto,ali mi je nekako bilo draze vidjet onog tvog BIVSEG opc-a.......

polako vidjet ces dok ovoga samo spustim i nabacim vece fele i treba ici na chipovanje a i blowoff ventil je u planu da se kupi i to ce da bude zvijer
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top