jel moguce

jel moguce

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
raja jel ovo stvarno moguce da je ovako dobro auto ovliko jeftino:
http://www.pik.ba/artikal/45598/audi-a3-1-9-tdi/ :icon_cry::icon_cry:
 
Član
Buraz jeste moguce je ali ovo ti je reklama to nisi smio neznam sta ce da kazu admini na ovo :lol:
 
Član
98-o godiste,jedina mana
a danas je ionako tesko prodat auto,svi ganjaju neke zamjene
ima taj audi na forumu mislim da je to od matadox-a;)
 
Član
ovaj je sa foruma, an xxx forumu se potpisuje ko madadox ili ovako nesto, a na ovom prodaje sa njega ovaj body kit ;)
 
Ma momak prodaje auto u kompletu plus kila salate svjeze ubrane u gepeku :D Znaci auto je vrh , gori kao i gazdi za pare zato je cjena jako povoljna :cool::cool::cool:
 
Ebi ga nema svak para za golfa 6 , tebi je znaci starudija auto koje je staro 11 godina s ovoliko opreme i u ovakvom stanju :icon_eek::icon_rolleyes:
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ebi ga nema svak para za golfa 6 , tebi je znaci starudija auto koje je staro 11 godina s ovoliko opreme i u ovakvom stanju :icon_eek::icon_rolleyes:

Bolje je brate kupit novog punta za 6k€ nema ni zvucnike ni instalaciju za radio ,al jbg novo je novo :)

Audi prepredobar, ova cijena je fakat smijeshna za ovako auto i nije mi jasno kako odma ne ode ...

Adi sretno u prodaji :cool:
 
Ma ja sto bi ko kupovao starudije kad je lakse dici kredit na 20 godina i kupit novo i gledat isto auto godinama poslije ma koliko boljih pored njega izaslo a ti znas da se "vjencao" sa njim i kreditom!I da mogu jedino auto koje bi novo kupila je Ferrari i tome slicno a sve ostalo se jednostavno ne isplati...a svak ima svoje licno misljenje i ukus, nekome je lijep, nekom ruzan, kako kome...al u nasoj drzavi starudijom nazvat auto staro 11 godina... :icon_rolleyes: pa sta su onda silni golfovi i sva druga auta iz 80-ih godina :icon_question: svak kupuje ono sto moze, voli i za sta ima pare
 
Član
pogledas godiste i sve ti bude jasno...
al' gledajuci audije cjelokupno, kao auto su ostali na cijeni, tako da ima i likova koji 97, 98 god. prodaju za 15 milja:icon_eek:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top