jel moguce ovakvo nesto?

jel moguce ovakvo nesto?

Član
BMW sa snimka ima obicnu opciju (aka foru) paljenja na dugme koja je stara koliko i podizac za stakla ili bilo sta drugo....
a krece se tako sto je auto ostavio u prvoj i zakljucan volan,i onda auto odma upali i krene lagano da ide i zaustavlja se samo kad se motor ugasi....ako malo bolje obratite paznju skontacete to...

da bi se autom interaktivno upravljalo potrebno je jako dosta stavari kao to je kolega vec objasnio ali NIJE nemoguce naravno......
ali na manuelnom mjenacu golfa je gotovo pa nemoguce....on nece rukom da ide 1/R kako treba :D
 
Član
Mogao ga je pomijerati samo ako je automatik bio, manual nema tog boga da ga pomakne bez jednog cike unutra xda stisce i pusta kvacilo :D
 
Član
AnDel je napisao(la):
eto bmw ide sam sto nebi mogao i golf...
to tehnicki nije nemoguce samo ako si toliko fanatik golfa da to na njega uradis...

ljudi ba sta ste odmah navalili sta bi rekli kad bi usli u NASA-in centar onda?
nije vas kompjuter nesto najvise sto tehnologija moze napraviti :)

p.s. drug iz svice mi je na e36 imao ovaj sistem da moze paliti gasiti auto iz kafica :)
a ne znam dal je mogao da ga pomjera uglavnom je imao ove neke zaebancije...sigurno ima 5 god.kad je to imao..

A jest i fora daljinsko paljenje pa to na arizoni bili arami prije 10 godina sa daljinskim paljenjem, ko ne vjeruje nek ode moze se isad set kupit sa tim dodje od 50 do 100 KM

Clan Code KR ugradjivo ovim nasim chunerima na golfove jos prije par godina

Znaci moze se upalit i ugasit al da upravlja sa njim ko auto na daljinski :lol: izgleda da ti je jaran previse gledo zvjezdane staze :D
 
Član
istina, znam ga ja Hamo iz Jagodica, ratni profiter. tajni vlasnik VW-a, sluzbeno auto je phaeton, privatno vozi g2.. ulozeno 6982eura za mehanizam
 
Član
<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/WwlNPhn64TA?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/WwlNPhn64TA?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Evo Astra je potvrdio, ne znam kako se covjek zove ali ovaj mi kaze da je bogat, ima svoju diskoteku i tako tih auta, a izmedju ostalog i tog Golfa 2:cool:
@ Astra ako znas covjeka, probaj uslikati ili snimiti video pa da razrijesimo dileme :cool:
 
Član
Astra je napisao(la):
istina, znam ga ja Hamo iz Jagodica, ratni profiter. tajni vlasnik VW-a, sluzbeno auto je phaeton, privatno vozi g2.. ulozeno 6982eura za mehanizam

ja sam cuo da je 13 500 KM sad ne znam koji je bio kurs eura prema KM-u da nije 7000 eura :icon_question::icon_confused:

Nego procita negdje da je 2.0 tdi steta sto nije 1.6 D skuplji bi i cjenjeni bio
:icon_rolleyes:





neg nabavte vidio il slike kakve pa onda da komenatrisemo,bez dokaza nis :D
 
Član
Ja ne vidim u cemu je problem, sve to postoji vec i moguce je ugraditi u auto.

Sad mi je malo cudno da bi neko to u dvicu ugurao, al ima svakakvih furaca, nije nemoguce...
 
Top