jel moguce ovakvo nesto?

jel moguce ovakvo nesto?

Upaliti auto na dugme nije problem , dizati i spustati na dugme isto tako nije problem ,a to da voza garant je zatamljen pa jarana ostavio unutra da ga malo pomjeri da se raja sjebu ako ima 1 i R gdje mu je brake? :)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Znam da ga mozes upaliti daljinski, dodavat gas i ostalo... mada i tu je komplikovano vec, ali za to nabrojano nisam cuo :D
kaze pomjeri ga kao i ovaj BMW sto ide :icon_biggrin:


Little Dragon je napisao(la):
Upaliti auto na dugme nije problem , dizati i spustati na dugme isto tako nije problem ,a to da voza garant je zatamljen pa jarana ostavio unutra da ga malo pomjeri da se raja sjebu ako ima 1 i R gdje mu je brake? :)
nemam pojma ja nisam vidio, on mi tako rece :icon_biggrin:
 

DLS

Početnik
_vwfan_ je napisao(la):
technoGeek je napisao(la):
Znam da ga mozes upaliti daljinski, dodavat gas i ostalo... mada i tu je komplikovano vec, ali za to nabrojano nisam cuo :D
kaze pomjeri ga kao i ovaj BMW sto ide :icon_biggrin:


Little Dragon je napisao(la):
Upaliti auto na dugme nije problem , dizati i spustati na dugme isto tako nije problem ,a to da voza garant je zatamljen pa jarana ostavio unutra da ga malo pomjeri da se raja sjebu ako ima 1 i R gdje mu je brake? :)
nemam pojma ja nisam vidio, on mi tako rece :icon_biggrin:




jebo majku niko nezna bolje slagat od nas bosanaca ..kad pocnemo redat nema nam kraja ..hahaah :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ljudi sad sam malo googlao izgleda da to dolazi, pise da ovi noviji alarm sistemi imaju opciju paljenja na daljinski i da su u prodaji tako da ni ovo nije daleko :icon_rolleyes:
 
Član
To sam gledao prije godinu ili dvije svojim ocima samo neznam koje je auto bilo u pitanju ciko ga upali ,dodaje gas i tako te gluposti ,mislim da je Rale_Cazin imao nesto na Cougaru koji je sad u mostaru ako se nevaram
 
Član
eto bmw ide sam sto nebi mogao i golf...
to tehnicki nije nemoguce samo ako si toliko fanatik golfa da to na njega uradis...

ljudi ba sta ste odmah navalili sta bi rekli kad bi usli u NASA-in centar onda?
nije vas kompjuter nesto najvise sto tehnologija moze napraviti :)

p.s. drug iz svice mi je na e36 imao ovaj sistem da moze paliti gasiti auto iz kafica :)
a ne znam dal je mogao da ga pomjera uglavnom je imao ove neke zaebancije...sigurno ima 5 god.kad je to imao..
 
Član
uco_opc je napisao(la):
To sam gledao prije godinu ili dvije svojim ocima samo neznam koje je auto bilo u pitanju ciko ga upali ,dodaje gas i tako te gluposti ,mislim da je Rale_Cazin imao nesto na Cougaru koji je sad u mostaru ako se nevaram

izgleda da ima istine u ovome ljudi, evo covjeka zivog :cool:

AnDel je napisao(la):
eto bmw ide sam sto nebi mogao i golf...
to tehnicki nije nemoguce samo ako si toliko fanatik golfa da to na njega uradis...

ljudi ba sta ste odmah navalili sta bi rekli kad bi usli u NASA-in centar onda?
nije vas kompjuter nesto najvise sto tehnologija moze napraviti :)

;)
 
Član
uco_opc je napisao(la):
_vwfan_ je napisao(la):
uco_opc je napisao(la):
To sam gledao prije godinu ili dvije svojim ocima samo neznam koje je auto bilo u pitanju ciko ga upali ,dodaje gas i tako te gluposti ,mislim da je Rale_Cazin imao nesto na Cougaru koji je sad u mostaru ako se nevaram

izgleda da ima istine u ovome ljudi, evo covjeka zivog :cool:

AnDel je napisao(la):
ziv sam ziv jos :cool:

to i kazem :cool::cool:
 
Član
Jebes paljenje/gasenje, to je smijesno za smisliti, par releja i malo zice i mozes ga sam sebi sloziti, nikakav problem, ja napravio jednom od zajebancije. Dalje, gas bi se mogao sloziti, ili rudimentarno putem obicnog solenoida, ali onda nemate kontrolu koliko ga dodajete, ili preko malo preciznijeg servo motorica kakav imaju npr auti sa starijim Bosch monotronicom, koji im sluzi za odrzavanje ler gasa a koji bi se uz malo prepravke i s potenciometrom mogao iskoristiti za fino stimanje gasa do , recimo, 2000-2500 rpm sto je sasvim dovoljno da pomjeris auto okolo.

Najveci problem je mjenjac, i kvacilo za doticnog, ali ako je auto slucajno automatik i to rjesava problem uveliko.....
 
Član
trizex je napisao(la):
Jebes paljenje/gasenje, to je smijesno za smisliti, par releja i malo zice i mozes ga sam sebi sloziti, nikakav problem, ja napravio jednom od zajebancije. Dalje, gas bi se mogao sloziti, ili rudimentarno putem obicnog solenoida, ali onda nemate kontrolu koliko ga dodajete, ili preko malo preciznijeg servo motorica kakav imaju npr auti sa starijim Bosch monotronicom, koji im sluzi za odrzavanje ler gasa a koji bi se uz malo prepravke i s potenciometrom mogao iskoristiti za fino stimanje gasa do , recimo, 2000-2500 rpm sto je sasvim dovoljno da pomjeris auto okolo.

Najveci problem je mjenjac, i kvacilo za doticnog, ali ako je auto slucajno automatik i to rjesava problem uveliko.....

znaci da je ovo moguce :cool:
 
Član
Kao sto rekoh u svom prvom postu na ovoj temi - sve je moguce, ljudi prave svemirske letjelice bez posade a da ne mogu napraviti golfa koji sam pali i salta - ali da li je vjerovatno? I dalje ciiiiiisto sumnjam, prije ce biti sto je neko rekao da je jaran sjedio u zatamnjenom autu i lozio ekipu....
 
Član
trizex je napisao(la):
Jebes paljenje/gasenje, to je smijesno za smisliti, par releja i malo zice i mozes ga sam sebi sloziti, nikakav problem, ja napravio jednom od zajebancije. Dalje, gas bi se mogao sloziti, ili rudimentarno putem obicnog solenoida, ali onda nemate kontrolu koliko ga dodajete, ili preko malo preciznijeg servo motorica kakav imaju npr auti sa starijim Bosch monotronicom, koji im sluzi za odrzavanje ler gasa a koji bi se uz malo prepravke i s potenciometrom mogao iskoristiti za fino stimanje gasa do , recimo, 2000-2500 rpm sto je sasvim dovoljno da pomjeris auto okolo.

Najveci problem je mjenjac, i kvacilo za doticnog, ali ako je auto slucajno automatik i to rjesava problem uveliko.....

trizex je napisao(la):
malo toga je "nemoguce" uz dovoljna sredstva i volju
;)
 
Član
trizex je napisao(la):
Kao sto rekoh u svom prvom postu na ovoj temi - sve je moguce, ljudi prave svemirske letjelice bez posade a da ne mogu napraviti golfa koji sam pali i salta - ali da li je vjerovatno? I dalje ciiiiiisto sumnjam, prije ce biti sto je neko rekao da je jaran sjedio u zatamnjenom autu i lozio ekipu....

ovaj je bio s njim kad su se dovezli i ostavili auto, jedino da je neko bio sakriven nazad hehe, kaze dao mu da proba i nije mogao preci preko neke uvale na cesti, kaze covjek ga dize na dugme, motor 2.0TDI kako on rece :icon_biggrin:

scorpio je napisao(la):
napravi se i pita od govana al se nemoze jesti

:lol:
 
Top