Jeftina alternativa Ferrarija

Jeftina alternativa Ferrarija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
baby ferrari;)

cak ima i posebna limited verzija u crvenoj boji sa ferari oznakama
naravno sa 20v turbom
 
Član
allroad je napisao(la):
haso je napisao(la):
baby ferrari;)

cak ima i posebna limited verzija u crvenoj boji sa ferari oznakama
naravno sa 20v turbom

moj jaran je imo takvog al nije 20v turbo ;)

onda nije to taj....kako sam ja upoznat taj limited je bio samo sa 20v turbo

ako nekom nije mrsko neka gugla ja vala necu hehe
 
Član
Auto je ekstra dobro, unutra ekstra odradzeno, proizvedeno ja mislim 96 ima 250 ks.....danas 2009 godina 220 230 ks prosjek....aerodinamika na nivou, da ga svabo napravio po foruma bi reklo joj nema boljeg al posto je fiat onda seru ovako:):):)

Kolko para toliko muzike.....
 

MTR

Član
dobar auto , evo Dado iz AMK No 1. sprema za brdo u iducoj sezoni 2,0 20V Turbo , u planu je start od oko 320-350 KS , vidjet cemo sta ce biti dalje i dokle ce ga nagurat, al i ovako je zvijeran. :cool:
 
Član
kad covjek pretprosle,il mozda i godinu ranije doveze na autopijacu u zenicu crvenog,sa ferrari oznakam,bilo je ono,wtf?nikad nisam vidio ferrarija,takvog,ni u novinama,ni na slikama,odjednom to dodje...tek nakon mjesec-dva sam saznao da je fiat...i znam da je bila oznaka 20v na njemu...onako,ima par linija koje su mi fkt uzasne,al u globalu,nije lose auto,izgledom
sjedio,vozao nisam,al sa aspekta posmatraca,meni nije lose,a cijena,koja je fkt mala,je najveca prednost
performanse nisu diskutabilne,impresivno(za jednog fiJata:D )
sve u svemu,pojava auto,podsjeca me na utisak koji sam stekao kad sam vidio alfu gt prvi put:cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
Vjerovatno ima dosta razloga sto ste vidjeli auto na slepi i u losem stanju, a jedan od razloga je sigurno sto mnogi se zalete da kupe brzo jako i egzoticno auto za male pare, a kasnije niti marke da uloze u njega, to je najveci problem, a najlakse je samo kupit auto.
 
duleprof je napisao(la):
Lijepo izgleda a nije ni cudo ko ga je dizajnirao;)

garant Pininfarina :)

edit:pretece me :D I nije on samo ferrari dizajner,dizajniro je on jos bruku drugih auta :pug 205,405,406 coupe,Alfa Romeo GTV ,cak i Daewoo Lacetti :D ma joooj bruku auta
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
duleprof je napisao(la):
Lijepo izgleda a nije ni cudo ko ga je dizajnirao;)

garant Pininfarina :)

edit:pretece me :D I nije on samo ferrari dizajner,dizajniro je on jos bruku drugih auta :pug 205,405,406 coupe,Alfa Romeo GTV ,cak i Daewoo Lacetti :D ma joooj bruku auta
Dobro to jest ali su ferrari dizajnirali najvise a radio je i te modele misli da je alfa romeo spider njihovo djelo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top