Jeftina alternativa Ferrarija

Jeftina alternativa Ferrarija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Meni nije vala ni F od Ferrarija... Svaka cast Fiatu kao autu, ali ovaj je meni ruzan, zadnji blatobrani mu prelaze preko guma a sprijeda izgleda kao da ce mu "oci" ispasti...
NHF prema vlasnicima, samo govorim sta mislim....
 
Super Moderator
trizex je napisao(la):
pa tako reci, mislis da je ferrari praktican? :p a nazad se moze sjesti, vidi se da nisi probao :) za gepek jedino necu nista reci jer ne znam :) tuning/styling sami po sebi nisu prakticni ni razumni, pa ih opet volimo :D

ma ipak je on mali nazad
slazem se ja sa tobom al to je bas sportsko auto da se ono ludiras i tako to
ne mozes sa njim haman ni na more otic :D
 
Član
Meni je super auto to, bije ga glas nepouzdanosti ali sta je tu je (opet svaki vlasnik koji voli svoje auto ce pokusati sve da eliminise te probleme)
A da je ferari....isto kao sto je ono govno iz vrecice na razmucivanje SOK!
 
Super Moderator
RCat je napisao(la):
allroad je napisao(la):
trizex je napisao(la):
po cem nije praktican, svega ti :)

pa nemos sjest nazad haman a ni gepeka haman nema na to sam mislio
on dobro ide i sve to al znam da je ovaj po travniku kacio sve zivo i vazda mu rarambolke bile pokidane :D

a jel to sjedis nazad kad vozis? :lol:

pa ne sjedim al sjeo bi mozda neko da se provoza :D

Davor_ je napisao(la):
Meni je super auto to, bije ga glas nepouzdanosti ali sta je tu je (opet svaki vlasnik koji voli svoje auto ce pokusati sve da eliminise te probleme)
A da je ferari....isto kao sto je ono govno iz vrecice na razmucivanje SOK!

joj kralja hahahahahaha :lol::lol::lol::lol:

tako je nekako ovo poredjenje al za nase uslove je ovo ferrari :lol:
 
Jod Davore ocam' hahha,koje poredjene hljebe :lol:

Ma ne znam vala. nako mi je,znaju Talijani to i ljepse napravit (ako gledam izgled,jer vidim da se pouzdanoscu nije proslavio,a performance necu koment,jer nemam pojma) ;)
 
Član
E sto ga vi mozete usrati to je za pricu :D

A specijalno allroad!

Pa sta te briga koliko je zadnje sjediste,auto se zove coupe,sportsko auto,ko jos gleda kakvo mu je sjediste pozadi??????
Mislim dajes komentare za klasu auta koje nikad nebi kupio.
OK nemora se auto svidjeti svakome nemam ja nista protiv,ali komentari su ti nigdje veze!
Ja svog imam od 2007god i nigdje ali nigdje nisam zakacio podom niti karambolkom,auto jeste nize od ostalih auta ali je sportsko auto! Taj po Travniku sto kaci ili vozi bez amortizera ili mu je hadzo skratio opruge da ga malo spusti!

Necu pricati o ostalim motorima,moj je 20V Turbo i reci cu vam da auto nije pretrpilo ni jedan kvar zbog kojeg bih ga nazvao nepouzdanim,a znam jos 3 vlasnika istih coupea sa istim motorom i ista situacija!

Za Fiatov 1.8 16v motor kazu da je cisti problem,to ste se trebali dobro raspitati prije nego ste kupili!



Mislim da je gepek vise nego prostran za jednog sport coupea:

fiat.coupe.12.jpg


Da jos dodam klip je postavljen kao simbolicno znancenje i simbolican naziv,ali jedno je sigurno,a to je ono zbog cega su ljudi i stavili ovakav naziv priloga:

Dakle ako hocete performanse ferrarija za male pare onda je to fiat coupe 20V Turbo!

Niko nije rekao ako hocete da izgleda kao ferrari!


Performanse fabrickog 20V Turba su slijedece:
0-100kmh 6.2sec
1/4 mile: 14,6sec
Top speed: 250kmh
 
Član
Coupe je jedini fiatov auto koje gotivim. A Galetov kako ide to je za pricu brace Grim ;)
 
BHT Ovisnik
auto kao auto mi je strasno lijep,a njegove prednosti i mane neznam:icon_smile:
 
Član
Meni je auto pravo dobar i rado bi ga posjedovao bez daljnjeg.
Ovi sto pricaju o zadnjem sjedistu i gepeku kod Coupea hmmmm nije za njih ta tipa vozila, nego karavan:D:D
 
Super Moderator
Pa druze sta se palis odma nisam mislio nista lose reci ni svadjat se al ja takva auta ne volim daj meni sto vece i ja sam zadovoljan :D
znam da ti imas to auto i naravno svaki los komentar o njemu tebe naljuti isto tako i mene naljuti kad mi neko nesto lose kaze za allroad-a u mnogim temama i tako to a ja ne dam na njeg :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top