Jeftina alternativa Ferrarija

Jeftina alternativa Ferrarija

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object width="560" height="340"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/YKoTfn98oa8&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/YKoTfn98oa8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="560" height="340"></embed></object>
 
Član
DOBRA ALTERNATIVA AL, SUTRA, prijatelj mi prije 1 mjesec kupio ovakvog zutog u Tuzli(ja isao s njim i odgovaro ga da ne kupi) nije ni dosao do Dervente vec prokljucao. Sad ima problema s motorom 1.8 130KS ja mislim. Ako neko ima takav motor ili nekakav savjet dobro dosao.
 
Član
olensoner je napisao(la):
odlicno auto
PS vidio sam te maloprije u brace begic proletio, bruji predobro:cool:

Tu sam nekad zivio :)

A fkt , najljepshi FIAT a vidio sam i ja Galeta juce proleti na Malti pored mene , steta sto si odustao od projekta Coupe-a ...
 
duleprof je napisao(la):
DOBRA ALTERNATIVA AL, SUTRA, prijatelj mi prije 1 mjesec kupio ovakvog zutog u Tuzli(ja isao s njim i odgovaro ga da ne kupi) nije ni dosao do Dervente vec prokljucao. Sad ima problema s motorom 1.8 130KS ja mislim. Ako neko ima takav motor ili nekakav savjet dobro dosao.

meni taj auto poznat po svemu, samo ne po dobrom. sta sam ga puta vidio da ga sljepaju..
 
Član
trizex je napisao(la):
e moj dule kud ne pita na forumu za to auto.....imas pm

Hvala za info, steta sto ranije nisam pitao.
Cista podvala bila a auto je krs teski:icon_mad:.
Ima covjek sad dosta stete otkad ga je uzeo na servisu mu je , jos se nije provozao.
 
Super Moderator
ovaj fiat i jest za zajebancije auto jer nije praktican nikako
20v turbo ide dobro a ja sam dosta vidio ovih modela sa ferrari oznakama a isti takav je i bio u travniku samo cini mi se 2.0 16v
 
Super Moderator
trizex je napisao(la):
po cem nije praktican, svega ti :)

pa nemos sjest nazad haman a ni gepeka haman nema na to sam mislio
on dobro ide i sve to al znam da je ovaj po travniku kacio sve zivo i vazda mu rarambolke bile pokidane :D
 
Član
pa tako reci, mislis da je ferrari praktican? :p a nazad se moze sjesti, vidi se da nisi probao :) za gepek jedino necu nista reci jer ne znam :) tuning/styling sami po sebi nisu prakticni ni razumni, pa ih opet volimo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top