Jedan zanimljiv projekat...

Jedan zanimljiv projekat...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije moj projekat i nije ni od nekog sa foruma ali nisam znao di bi drugo mogo staviti ovu temu ako sam fulo vi je prebacite... ok?

znaci projekat je od kolege sa vw cluba croatia... golf 2 1.6 d pretvoren u perverznu dvicu sa motorom od skode fabije rs dizel sa 130 ks... komplet kokpit prebacen iz fabie u golfa... ludost auto vozi 15,9 sec... ko je voljan nek pogleda... :)

http://www.vwclubcroatia.com/forums/index.php?showtopic=13898&st=0
 
Član
da i da napomenem da je radio pero to jest momak isti sto radi onog lupa w12 i sto je radio onu dvicu r32.... momak zna svoj posao sto jest jest...
 
Član
u jebote, pa rasklopise ga i sklopise 100 put...vidi se ba da znaju, kako lijepo izradjuju one nosace, ko fabrika...:) jedino mi je cudno, kako ubace one table od vecih tj sirih auta na manje i uze...
 
Član
Em sto ej covjek baxuz sto se tice zivotinjica....al sto se auta tice, fakat staviti kokpit od Fabij enisam to mogao zamisliti da je moguce ni u najludjim snovima.....sve pohvale za projetk, ovo j enajbolesniaj dvica koju sam vidio na Balkanu....svi palci prema gore, cak i oni na nogama hehe...
 
Član
ludnica samo kako je lik sretan naso je motor od seriski 130 ks sa 14000 km ito iz fabije rs onaj sa 6 brzina.... auto mu sa serial motorom vozi 15.9 a zamisli sad to da se naturpija... veci intercooler chip veca turbina nitro itd itd... a i bolesna mi je ona scena gdje trpaju motor sa bagerom :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top