Japanci najpouzdaniji. Njemci na dnu

Japanci najpouzdaniji. Njemci na dnu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ovakve teme se i otvaraju da se pojedinci doooooobro ispucaju....:lol:


a sad ajmo dalje...:D

a evo i jedan klip koji opet dokazuje kvalitetu Svaba....:icon_rolleyes: sta sve covjek mora uradit da se ovi fanatikosi svaba razuvjere......:lol::lol:

Vernese ovaj klip nema nikakve veze s tobom,da ne bi opet poceo mene napadat..:D

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/yVG_PEAHrLs&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/yVG_PEAHrLs&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
plakao bi sto je Skoda izgubila :D

kad Superb ovako u testu dobije S klasu , e onda cu se zapitati jesam li ja normalan :icon_smile:

:icon_exclaim:
 
Početnik
Vernese jesi ti normalan,nego Svabe jednostavno nisu kao sto su nekad bile....:icon_rolleyes:

njih samo drziv nekadasnji kvalitet,a trenutno su daleko od njeg,ako uzmes ostalu konkurenciju...:icon_rolleyes:
 
slazem se , ali takvo je vrijeme doslo , nema vise auta koja prelaze milion km. jer sto brze ti se jedno pokvari , tim prije ces kupiti drugo , takva je politika danasnjih proizvodjaca i zato se aktuelni model prodaje par godina i odmah ide novi , izmislja se topla voda i prodaju muda za bubrege , al to nisu samo Njemci nego svi proizvodjaci iz cijelog svijeta
 
Član
ko biva drugi se poboljsali a njemci pogorsali,,ma daj ba,,,i mala djeca znaju ko pravi najbolja auta,,SVABE,,i sad neki ovdje izmisljaju toplu vodu sto neko rece...nemojte mi na svabe,,:lol::lol::lol:eto i ovaj clip nek svi kazu koje bi prije uzeli ovog mecku il skodu,,,a i pitajte ribe koje se fataju na auta,, i vidite da i ne znaju za nissan,suzuki,kia,,,i ostala vozila tih japanaca,,,brate i glupace znaju sta valja....mislim meni su svabe najbolje a sad svako ima misljenje i uvjerenja za sebe,,tako da je ovo jedna beze rasprava jer se raspravlja o ukusima
 
Član
E da mi je otvorit jednu temu, samo jednu temu da ovaj brav OFF ne spama i da ne komentarise nesto protiv svaba.

Nisam cesto na forumu, ne citam cesto teme, il sam ja peh il ovaj non stop visi i samo spama i spama teme svojom ANTI SVABSKOM IDEOLOGIJOM.

Sine shvati da ne mozes uticati na vec izgradjena misljenja ljudi, shvati da gluposti pises i da si jako naporan.

Eh toliko o spameru, sad sto se tice teme.

--------------------------------------------------------
Od ovih "pouzdanih" volio bi Pajera, a sto se tice RAV 4 pa zna se ko to vozi, il si doktor il si derpe :D

Sto se tice ovih nepouzdanih, dajte vi meni i X5 i Touareg i Audi allroad i Mercedes ML, bit ce oni meni pouzdani, svaki dan mjenjat ma mogu trajat makar godinu dana :D
 
Član
@Bravof legendo! :lol::lol::lol: Svaka cast za ovo! ;)
A da komentarisem necu,ne isplati se! Mislim da je najbolje da se ova tema,ako ikako moze izbrise jer su ovo sve "ciste lazi i gluposti",neko konstantno "lazira testove"! :lol::lol: :123:
 
Početnik
vwfan je napisao(la):
E da mi je otvorit jednu temu, samo jednu temu da ovaj brav OFF ne spama i da ne komentarise nesto protiv svaba.

Nisam cesto na forumu, ne citam cesto teme, il sam ja peh il ovaj non stop visi i samo spama i spama teme svojom ANTI SVABSKOM IDEOLOGIJOM.

Sine shvati da ne mozes uticati na vec izgradjena misljenja ljudi, shvati da gluposti pises i da si jako naporan.

Eh toliko o spameru, sad sto se tice teme.

--------------------------------------------------------
Od ovih "pouzdanih" volio bi Pajera, a sto se tice RAV 4 pa zna se ko to vozi, il si doktor il si derpe :D

Sto se tice ovih nepouzdanih, dajte vi meni i X5 i Touareg i Audi allroad i Mercedes ML, bit ce oni meni pouzdani, svaki dan mjenjat ma mogu trajat makar godinu dana :D

momcino mislim da ti se nisam obratio i zato ufurani djecace razguli...voli sta god hoces i brani sta god hoces zaboli me ona stvar,,,a ja cu svoje misljenje iznosit a tebi ako smeta ugrizi se za guzicu...:icon_rolleyes:

uvjek mozes preskakat post koji ja napisem...:icon_rolleyes:

Vernese ,slazem se s tobom,nisat nije vise kao sto je bilo samo sto to neki nemogu da se pomire,...

ja samo zelim da kazem da je test veoma zacudjujuc jer sutra ce Svabe na nekom testu toliko neku marku koja dolazi iZ Japana ocrnit da je toliki krsh i da nista ne valja,samo zato sto se boji konkurecije ,ja mislim da to nije uredu i da su ti svi silni testovi Svaba maximalno neobjektivni,

Svabe nekad jesu bili poznati po kvaliteti i mozda su bili Br1 ,ali trenutno mislim da su daleko od toga..


Zasto bi ovaj test bio neobjektivan i neralan,je li zato sto ga Svabe nisu izvele,..:icon_question: ili zato sto nisu rezultati onakvi kakvi bi neki voljeli da su...:icon_question:
 
Član
radije bi se vozio u X5 koji se kvari svaki dan po 520250520250250250502502959032u59028u35290859u puta nego u Kia Sorrentio koja se nikad ne pokvari :D gdje cete to poredit...
 
bravof je napisao(la):
vwfan je napisao(la):
E da mi je otvorit jednu temu, samo jednu temu da ovaj brav OFF ne spama i da ne komentarise nesto protiv svaba.

Nisam cesto na forumu, ne citam cesto teme, il sam ja peh il ovaj non stop visi i samo spama i spama teme svojom ANTI SVABSKOM IDEOLOGIJOM.

Sine shvati da ne mozes uticati na vec izgradjena misljenja ljudi, shvati da gluposti pises i da si jako naporan.

Eh toliko o spameru, sad sto se tice teme.

--------------------------------------------------------
Od ovih "pouzdanih" volio bi Pajera, a sto se tice RAV 4 pa zna se ko to vozi, il si doktor il si derpe :D

Sto se tice ovih nepouzdanih, dajte vi meni i X5 i Touareg i Audi allroad i Mercedes ML, bit ce oni meni pouzdani, svaki dan mjenjat ma mogu trajat makar godinu dana :D

momcino mislim da ti se nisam obratio i zato ufurani djecace razguli...voli sta god hoces i brani sta god hoces zaboli me ona stvar,,,a ja cu svoje misljenje iznosit a tebi ako smeta ugrizi se za guzicu...:icon_rolleyes:

uvjek mozes preskakat post koji ja napisem...:icon_rolleyes:

Vernese ,slazem se s tobom,nisat nije vise kao sto je bilo samo sto to neki nemogu da se pomire,...

ja samo zelim da kazem da je test veoma zacudjujuc jer sutra ce Svabe na nekom testu toliko neku marku koja dolazi iZ Japana ocrnit da je toliki krsh i da nista ne valja,samo zato sto se boji konkurecije ,ja mislim da to nije uredu i da su ti svi silni testovi Svaba maximalno neobjektivni,

Svabe nekad jesu bili poznati po kvaliteti i mozda su bili Br1 ,ali trenutno mislim da su daleko od toga..


Zasto bi ovaj test bio neobjektivan i neralan,je li zato sto ga Svabe nisu izvele,..:icon_question: ili zato sto nisu rezultati onakvi kakvi bi neki voljeli da su...:icon_question:

Bravof , ukljuci logiku , dao sam ti primjer , X5 i Sorento , ne kazem ja da je X5 savrsen , al sa Sorentom ga ne treba stavljati u istu recenicu a ne u isti test , mnogo nelogicnosti je u testu pa zato i kazem , ima smijesnih komentara , al ja bar mislim da sam makar u ovoj temi objektivan i realan :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top