japanac snimio kako ga poklapa cunami dok se vozio u autu...

japanac snimio kako ga poklapa cunami dok se vozio u autu...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
nebitno koja zastava,poginulo je preko 10000 Ljudi od toga 3000djece mladje od 14godina,i trostruko vise ce umrijeti u mukama od poslijedica zracenja....Zar to nije razlog za jednu suzu od pola grama vode? :icon_sad:
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
s1ck je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ja stvarno ne razumijem vas, pa izginulo toliko ljudi vi pravite sprdnju od toga. One ostecene nuklearke budel sranja zesceg toksicni zrak bi mogo i do nas doletit, bil puco te "lol" smajlije da obolis od raka.

P.S. Ja sam u pocetku nisam shvacao ozbiljnost svega sto se tamo dogodilo, al ovih par dana kako slusam i citam ono je cista katastrofa, nije nimalo za ismijavanja.

sve smo/su sami trazili i sad je kasno Bozija volja i kazna i sta se ti pravis tu kao neka majka tereza boli me ku*ac za jebene japance isto ko sto je njih bolio ku*ac za rat ovdje kod nas tako molim te nemoj mi pametovati

Prvo , ne mozes porediti rat i prirodnu katastrofu. Cuj sami trazili , potresi su prirodna pojava , ako te zanimaju detalji imas google pa citaj malo.

I Japan je jedna od zemalja koja je najvise pomogla nasoj drzavi i treba biti covjek pa makar suosjecati s ljudima ;)
Nemoj molim te da ti ja sad vazim o vjeri i kakve veze ima...(sto na google-u se ne moze naci)
a drugo ne smijem se njima i njihovoj katastrofi i izgubljenim zivotima vec videu koji nije strasan uopste ali ne volim da mi se pametuje
moje je hocul ih zaliti ili ne, hocul plakati ili smijati se svak ima svoje
u africi u prosjeku mislim da svake sekunde umre jedno dijete od gladi pa...???
Bozija volja tako da molim vas bar se meni nemojte obracati po pitanju toga
vec kad ste toliko humani radite nesto po pitanju toga ;)


nermin suljagic je napisao(la):
nebitno koja zastava,poginulo je preko 10000 Ljudi od toga 3000djece mladje od 14godina,i trostruko vise ce umrijeti u mukama od poslijedica zracenja....Zar to nije razlog za jednu suzu od pola grama vode? :icon_sad:

lazne suze nisu potrebne, zao mi je sto se to desilo jbg volio bi da nije, a sta ce ta moja suza ispraviti i da je pustim???
ja cu odgovarati za svoje postupke zato svakom svoje, pustite...
 
erol_brcak je napisao(la):
@elvis: kakve veze Ameri imaju sa onim sto sam ja napiso?

@Sick: Kakve veze ti ima rat u Bosni sa Japanom jadan ti ne bio?
I nije istina da ih boli ku*ac, kao sto neko napisa ranije, Japan je Bosni dosad donirao oko 500 miliona dolara. bez obzira na to, ako imas imalo humanosti treba ti bit zao samo jedne ljudske zrtve, a ne 6500 koliko se dosad procjenjuje da je izginulo u Japanu, plus desetak hiljada nestalih.

jebo ga ti erole, neki dan si govorio kako te boli briga za to sto ljudi ginu i neces da glumis laznu sucut jer nikog ne poznajes, i kako ti je od svega jedino zao jedne honde koja eto nece moci da isporuci vozila na trziste sad-a (cini mi se). a sad se svadjas sa ljudima zbog njihove nehumanosti..
de se opustite malo ;) uzivajte u zivotu
 
Ja sam napisao kako u pocetku nisam shvacao velicinu onog sto se tamo dogadja, napomenuo sam dakle, ne znam da li u ovoj temi ili onoj sto sam ja otvorio "slike prije i poslije", jeste, priznajem, dan nakon sto se to dogodilo, cuo sam samo za neki tam potres u Japanu, bilo mi zao, al ono, potres ko potres kontam, tek zadnjih par dana sam uvidio o cemu se zapravo radi i uvijek sam znao da su Japanci poseban i castan narod, al ovo sto sam cuo u zadnjih nekoliko dana mi je totalno promijenilo sliku. Pa jel moguce da apsolutno ni jedan incident kradje ili bilo kakvog nasilja nije izbio, da su tako smiren, posten i organizovan narod. Da ne spominjem ono sto sam vec pisao, o donacijama koje vrse u Bih i Hr, U VRIJEME dok im se ovo dogadja, znaci svijet skuplja pare za njih, oni nama salju pare, jer su e obecali da ce dat.
 
Član
dosta vas je ba, cim vidim da tema ima vise od 3-4 stranice, znam da ste se posvadjali c c c.....
 
pa to je jedino sto je na forumu postalo zanimljivo, prepirke, svadje, prepucavanja, natezanja, ko babe smo postali, nemoj nam i to uskratit :D
 
Član
Čuj božja volja kao da je 12 vijek...šta znači za sve loše u životu opravdanje treba biti božja volja :icon_question: Nekoliko hiljada ljudi je stradalo ostalo bez kuće i sl. prijeti još veća katastrofa nuklearna i sad se tome treba smijati kao da je bitno ko je uopšte u pitanju nevini ljudi su stradali...u jednoj od najvećih prirodnih katastrofa u bližoj prošlosti nije to neki glupi američki sf film pa je smješno... Iz načina na koji se oni nose sa ovom situacijom mi bi mogli puno naučiti ;)
 
Član
Umjesto što se molite i proseravate uplatite koju markicu, nemaju ni oni toliko ali imaju obraz ;)
 
Nisam htio to da spominjem, al sam pripremio vec nesto para, dogovaramo se na hr. Hondiom forumu oko uplate, samo cekam da izvise broj racuna momku kojem saljemo koji ce dalje slat crvenom krizu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top