japanac snimio kako ga poklapa cunami dok se vozio u autu...

japanac snimio kako ga poklapa cunami dok se vozio u autu...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nisu ni vama sve na broju, ljude pogodio cunami, koliko ih je samo poginulo, sad se bore da ona elektrana ne rikne a vi pravite sprdnju od toga... :icon_mad:
 
Član
strašno...

čudi me jedino da nisu brže vozili, ili ovi uopšte nisu bježali nego onako se vozali...
 
Ja stvarno ne razumijem vas, pa izginulo toliko ljudi vi pravite sprdnju od toga. One ostecene nuklearke budel sranja zesceg toksicni zrak bi mogo i do nas doletit, bil puco te "lol" smajlije da obolis od raka.

P.S. Ja sam u pocetku nisam shvacao ozbiljnost svega sto se tamo dogodilo, al ovih par dana kako slusam i citam ono je cista katastrofa, nije nimalo za ismijavanja.
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Ja stvarno ne razumijem vas, pa izginulo toliko ljudi vi pravite sprdnju od toga. One ostecene nuklearke budel sranja zesceg toksicni zrak bi mogo i do nas doletit, bil puco te "lol" smajlije da obolis od raka.

P.S. Ja sam u pocetku nisam shvacao ozbiljnost svega sto se tamo dogodilo, al ovih par dana kako slusam i citam ono je cista katastrofa, nije nimalo za ismijavanja.

sve smo/su sami trazili i sad je kasno Bozija volja i kazna i sta se ti pravis tu kao neka majka tereza boli me ***** za jebene japance isto ko sto je njih bolio ***** za rat ovdje kod nas tako molim te nemoj mi pametovati
 
Član
@ s1ck potpisujem......na tv ja gledo pitaju amera znali je gdje je bosna,kaze lik mislim da je u drzavi Ontario...jebo ti njih...
 
Član
Snimak iz broda obalske straze, gdje se vidi velicina valova.

http://www.youtube.com/watch?v=OdhfV-8dbCE&feature=player_embedded#at=51
 
@elvis: kakve veze Ameri imaju sa onim sto sam ja napiso?

@Sick: Kakve veze ti ima rat u Bosni sa Japanom jadan ti ne bio?
I nije istina da ih boli *****, kao sto neko napisa ranije, Japan je Bosni dosad donirao oko 500 miliona dolara. bez obzira na to, ako imas imalo humanosti treba ti bit zao samo jedne ljudske zrtve, a ne 6500 koliko se dosad procjenjuje da je izginulo u Japanu, plus desetak hiljada nestalih.
 
s1ck je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Ja stvarno ne razumijem vas, pa izginulo toliko ljudi vi pravite sprdnju od toga. One ostecene nuklearke budel sranja zesceg toksicni zrak bi mogo i do nas doletit, bil puco te "lol" smajlije da obolis od raka.

P.S. Ja sam u pocetku nisam shvacao ozbiljnost svega sto se tamo dogodilo, al ovih par dana kako slusam i citam ono je cista katastrofa, nije nimalo za ismijavanja.

sve smo/su sami trazili i sad je kasno Bozija volja i kazna i sta se ti pravis tu kao neka majka tereza boli me ku*ac za jebene japance isto ko sto je njih bolio ku*ac za rat ovdje kod nas tako molim te nemoj mi pametovati

Prvo , ne mozes porediti rat i prirodnu katastrofu. Cuj sami trazili , potresi su prirodna pojava , ako te zanimaju detalji imas google pa citaj malo.

I Japan je jedna od zemalja koja je najvise pomogla nasoj drzavi i treba biti covjek pa makar suosjecati s ljudima ;)
 
Član
Usra ga ti Ado, a i ovi ostali sto se smiju, stidite se. Ja zalim taj narod jer su istinski prijatelji nama u Bosni.... procitaj samo koliko su ulozili i koliko pored katastrofe imaju namjeru da uloze... pogotovo u deminiranje.
 
Upravo to, danas mi bas majka govori kako su jos prije ovog sranja obecali u nekom gradu u Bosni (nzm kojem) pomoc za bolnicu neku i kako unatoc vlastitim problema ne odustaju u toj namjeri, nasa ambasadorica il ko vec porucuje da nema potrebe s obzirom na to sto im se dogadja, al ne, Japaneri porucuju da su obecali pomoc i da ce se drzat toga.

Aj mi navedi jedan narod koji bi tako nesto ucinio.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top