JAPAN POWER

JAPAN POWER

Legend
hahah fakat je strasno, kako neki ljudi ovaj forum licno shvataju.. pa to je strasno..

bilo je 21321x "svadja" oko ovih furackih linkova, kad neko auto sto je spremljeno samo za SR uzme neko 3x skuplje auto koje je naravno stock..

pa uzeo bi i nekog jaguara iz 1950god koji kosta 213213215123€ i sta sa tim..

ili tih nekih 1000ks,bugattija (tj vw) koje bode oci svima..

pa nek ovaj skyline ide 407km/h, moze li to, moze al u qrtzu..

tako da nemojte pocinjat.. ide skyline, sve je to super, samo ne vidim razlog da se pljuje po drugom autu..
 
Član
ma vala bezveze ova tema skroz... pa šta ispalio se skyline i podero veyrona, mozda ovaj s veyronom nije ni uhvatio dobar start, mozda i nesmije ga stisnuti jer nezna kako ce se ponašat ili šta ja znam, ima tu više stvari, koje utječu u street race-u...


neznam, kada bi birao izmedju ove dvojice uzeo bi veyrona (da bi ga prodao, kupio vilu, jahtu, kucu na moru, gtr-a r35 i s-classu) xD
 
Član
Trka nije na 1/4 milje, već na milju! Zato sam ga i postavio. Ako Vejron već nema dobar start za 1/4, gdje je do kraja?
 
.nOKe je napisao(la):
hahah fakat je strasno, kako neki ljudi ovaj forum licno shvataju.. pa to je strasno..

bilo je 21321x "svadja" oko ovih furackih linkova, kad neko auto sto je spremljeno samo za SR uzme neko 3x skuplje auto koje je naravno stock..

pa uzeo bi i nekog jaguara iz 1950god koji kosta 213213215123€ i sta sa tim..

ili tih nekih 1000ks,bugattija (tj vw) koje bode oci svima..

pa nek ovaj skyline ide 407km/h, moze li to, moze al u qrtzu..

tako da nemojte pocinjat.. ide skyline, sve je to super, samo ne vidim razlog da se pljuje po drugom autu..

Noke glupo raszmisljas , kao 1 ja sam video postavio iz razloga sto je veyron gigant nad gigantima (da zanemarimo cjenu) najbrze registorvano auto na svijetu pa da je dacia a ne vw , poredit neko auto s njim je cast a ne omalozavanje veyrona , najlakse je prekrenuti pricu i poceti raspravu , ovdje samo neznalac moze raspravljati , ja sam cisto postavio video da se vidi koja je to snaga u nissanu a nisam napisao da je veyron smece , pored toga covjek koji zeli brzinu prije ce uzeti sebi nesto onako kao na drugom klipu sto sam stavio nego auto od milion , a ko hoce da se qurci s parama zna se sta ce uzeti , pored toga gdje ti mislis tih 400 na sat isporbati ? to je napravljeno samo radi rekorda i to ne na ulici nego na testnoj stazi , tako da zakljucimo da ovi sto ne svataju mogu lagano da svate da ne dolazi ubuduce do rasprava , zna se sta je veyron , auto od milion u kojem hladno ides 300na sat i slusas pavarotija , najbrze auto na svijetu , sve najbolje ,onda s druge strane nissan , spreman za trku , prebolesno ide , poredzenje je bilo u brzini ne u luksuzu i glupo je opste se raspravljati na tu temu , za fanove japanaca evo jos jedan klipic every day Skyline -a sa nekih 800hp

http://www.youtube.com/watch?v=eGGt_BsY5j0
 
Član
Darker je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Darker je napisao(la):
E to je sto svi brkaju kruske i jabuke....neko slozi i onaj stari prcavi punto pa tukne moje auto od 200 ks...
Jedno je street race..na kraju se svede na one spicaste nakaze sto se zaustavljaju uz pomoc padobrana xD a drugo everyday autic...brz...a jos svasta nesto uz njega :)
A Insan ide cool...jedan od mnogo dobrih autica

Voziš bmw, pljuješ odmah po složenom "prcavom puntu"... iskreno ni ja nevolim fiata, ali to nema veze ni logike da bi ja pljuvao po njemu sada. Samo ću ti navest kolegu Samira sa foruma, nije punto, UNO je... i auto je "everyday" i tuknut će tvoje auto od 200 ks ;) I ima ih tu još dosta sa "everyday" autićima tipa uno, punto i td... koji će "tuknut" tvojih 200 ks.

Samo ti pišem obrazloženje, ništa lično... da ne pljuješ po drugima i ne misliš da si izmislio svijet sa svojih 200 ks ;)

sorry za off, morao sam.

Ti si puko jarane..

Vi ste tipican pojam iskompleksiranih bosnjaka....pa moras paziti kad nesto pises ko da atomsku rastavljas da neb'nekog uvrijedio...
Jel toliko lose zazvucalo to "prcavi"???
Ja sam se nadovezao na temu i komentar Noketa...sto je u skladu sa temom...rijec je o tome oderao tuning stock... i sta sad?Evo pokusazt cu ponovo...uzme neko civare "tacke"...nabrije ih..i nisam mislio tukne me...nego se ispali....znaci radikalno bolje ide...i sta sad? Nadovezao sam se na Noketa...necu sad ni pisati ni spominjati druga auta...da neb'kompleksi proradili...i nasao se neko uvrijedjen...samo je tema...da se ama bas sve moze nabrijati i odrati nesto drugo...to i jeste street race ali everyday autic moze biti i Uno a moze i A8...da se nebi brkale kruske i jabuke...ali drugo je bro sa memory siceva i onaj sa izrezanom tablom...ali hele neis...

Druze...otkud ti znas ko je bosnjak a ko srbin a tko hrvat.. ?? Stvarno mi nisi jasan... zar mora se sve svrstat po nacionalnoj osnovi...u PM vise...:icon_question::icon_question:

OggyBoy je napisao(la):
Trka nije na 1/4 milje, već na milju! Zato sam ga i postavio. Ako Vejron već nema dobar start za 1/4, gdje je do kraja?

ima on start dobar i traje oko 3 sec :) ... prema tome, na tom nema sta da prigovori :icon_twisted:
 
Molim moderatore da pobrisu sve nepotrebne komentare , kome se ne svidja video nek ne komentarise , u krupnom planu je nissan i koje je zlo od auta , protivnika zanemarite ako normalan komentar ne mozete napisati u vezi ove 2 vozilice , toliko
 
Član
Darker je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Darker je napisao(la):
E to je sto svi brkaju kruske i jabuke....neko slozi i onaj stari prcavi punto pa tukne moje auto od 200 ks...
Jedno je street race..na kraju se svede na one spicaste nakaze sto se zaustavljaju uz pomoc padobrana xD a drugo everyday autic...brz...a jos svasta nesto uz njega :)
A Insan ide cool...jedan od mnogo dobrih autica

Voziš bmw, pljuješ odmah po složenom "prcavom puntu"... iskreno ni ja nevolim fiata, ali to nema veze ni logike da bi ja pljuvao po njemu sada. Samo ću ti navest kolegu Samira sa foruma, nije punto, UNO je... i auto je "everyday" i tuknut će tvoje auto od 200 ks ;) I ima ih tu još dosta sa "everyday" autićima tipa uno, punto i td... koji će "tuknut" tvojih 200 ks.

Samo ti pišem obrazloženje, ništa lično... da ne pljuješ po drugima i ne misliš da si izmislio svijet sa svojih 200 ks ;)

sorry za off, morao sam.

Ti si puko jarane..

Vi ste tipican pojam iskompleksiranih bosnjaka....pa moras paziti kad nesto pises ko da atomsku rastavljas da neb'nekog uvrijedio...
Jel toliko lose zazvucalo to "prcavi"???
Ja sam se nadovezao na temu i komentar Noketa...sto je u skladu sa temom...rijec je o tome oderao tuning stock... i sta sad?Evo pokusazt cu ponovo...uzme neko civare "tacke"...nabrije ih..i nisam mislio tukne me...nego se ispali....znaci radikalno bolje ide...i sta sad? Nadovezao sam se na Noketa...necu sad ni pisati ni spominjati druga auta...da neb'kompleksi proradili...i nasao se neko uvrijedjen...samo je tema...da se ama bas sve moze nabrijati i odrati nesto drugo...to i jeste street race ali everyday autic moze biti i Uno a moze i A8...da se nebi brkale kruske i jabuke...ali drugo je bro sa memory siceva i onaj sa izrezanom tablom...ali hele neis...

Opet se nekima nemože nešto reći kroz par rečenica... to mora biti direktno... ali džaba...

Htio sam ti samo skrenuti pažnju na to da nemoraš biti glavni sa svojim autom od 20k marki (lupam cijenu) i da ne misliš odmah da si bolji od onog ko vozi fiata puna, una i slična auta manje vrijednosti... to si pokazao u par drugih tema pa i ovdje... zato sam odgovorio na tvoje pisanje. Sad bi trebao Rinaldo da pljuje po tvojim izjavama, tvom autu i slično jel? ne, čovjek pored što vozi M-a je čovjek kakav trebamo biti svi... ili bi ja trebao pljuvat jer mrzim dizela i reći ti da se na dizel ore a na benzin vozi... ma daj, spusti se na zemlju i vozi šta možeš i želiš...
 
Član
Nelle za mene su bosnjaci svi koji zive u Bosni...a ko su sta su zaboli me tuki....
Ma RInaldo je car i vozi pilu pravu...a ja vozim prosjecno auto i ne patim od kompleksa ko ti...ja sam pogrijesio sto sam se izrazio prcavi..a sve ostalo nije bitno..ja sam ukazivao da sve pa i civare se moze napucati da odere nesto drugo...a ti si malo skrenuo sa teme i ne lupaj..nesto kao po mojim postovima se vidi..nisi ni jedan procitao...nemoj da se raspravljamo..ja pogrijesio sto rekoh prcavi a ti pretjerao sa lupetanjem,fulio temu...nek nastave ljudi ako imaju sta pametno pisati...moderator brisi sve ovo..
 
Top