JAPAN POWER

JAPAN POWER

Član
pogledajte kako je Bugati krenuo prvi put kad su se vratili barem bi mu se vidio u retrovizoru :icon_rolleyes:
 
Legend
ha ha ha
pa jel razlika sjedit na kozi, i na ovim "sjedistima"
ili gledat u led osvjetljenje table ili imati ovu "satro tablu, svu isjecenu"..

razlika je trkat se sa everyday carom i ovim trkacim sepetima..

ne branim veyrona.. po meni je to promasaj, ali budite realni..
 
.nOKe je napisao(la):
ha ha ha
pa jel razlika sjedit na kozi, i na ovim "sjedistima"
ili gledat u led osvjetljenje table ili imati ovu "satro tablu, svu isjecenu"..

razlika je trkat se sa everyday carom i ovim trkacim sepetima..

ne branim veyrona.. po meni je to promasaj, ali budite realni..

Nisam isao na to , isao sam na ulozeni novac , nissan je sigurno 10 puta jeftiniji od njega al vidimo rezultat
 
Član
nije bugati ne kreno al sminka jest 100 000 $ vs 1 000 000 kako nije ulozeno dobijeno dobro za jedno jos 20 000 eto i ledova i unutrasnjosti heheheh
 
Ovaj Skyline kosta puno vise od 100 000 $

Svejedno,ne smatram klip nesto narocito zanimljivim,ok furka je sto se Veyron zaista ne vidi ni u retrovizoru,al kako Noke rece Veyron 1000 ks ( i skoro duplo vise kila) vs 1000 ks ( ne vise od 1500 kg,plus sto je slagan za 402 - slickovi,kratak mjenjac itd) ,nista cudno.
 
Član
E to je sto svi brkaju kruske i jabuke....neko slozi i onaj stari prcavi punto pa tukne moje auto od 200 ks...
Jedno je street race..na kraju se svede na one spicaste nakaze sto se zaustavljaju uz pomoc padobrana xD a drugo everyday autic...brz...a jos svasta nesto uz njega :)
A Insan ide cool...jedan od mnogo dobrih autica
 
Član
Darker je napisao(la):
E to je sto svi brkaju kruske i jabuke....neko slozi i onaj stari prcavi punto pa tukne moje auto od 200 ks...
Jedno je street race..na kraju se svede na one spicaste nakaze sto se zaustavljaju uz pomoc padobrana xD a drugo everyday autic...brz...a jos svasta nesto uz njega :)
A Insan ide cool...jedan od mnogo dobrih autica

Voziš bmw, pljuješ odmah po složenom "prcavom puntu"... iskreno ni ja nevolim fiata, ali to nema veze ni logike da bi ja pljuvao po njemu sada. Samo ću ti navest kolegu Samira sa foruma, nije punto, UNO je... i auto je "everyday" i tuknut će tvoje auto od 200 ks ;) I ima ih tu još dosta sa "everyday" autićima tipa uno, punto i td... koji će "tuknut" tvojih 200 ks.

Samo ti pišem obrazloženje, ništa lično... da ne pljuješ po drugima i ne misliš da si izmislio svijet sa svojih 200 ks ;)

sorry za off, morao sam.
 
200 ks u bmw-u e46 nije nista posebno ,pretpostavljam da se radi o 325 modelu,s tim te fabricki Punto GT moze uz bolje gume dobit na 402 :D
 
Član
antrax je napisao(la):
Darker je napisao(la):
E to je sto svi brkaju kruske i jabuke....neko slozi i onaj stari prcavi punto pa tukne moje auto od 200 ks...
Jedno je street race..na kraju se svede na one spicaste nakaze sto se zaustavljaju uz pomoc padobrana xD a drugo everyday autic...brz...a jos svasta nesto uz njega :)
A Insan ide cool...jedan od mnogo dobrih autica

Voziš bmw, pljuješ odmah po složenom "prcavom puntu"... iskreno ni ja nevolim fiata, ali to nema veze ni logike da bi ja pljuvao po njemu sada. Samo ću ti navest kolegu Samira sa foruma, nije punto, UNO je... i auto je "everyday" i tuknut će tvoje auto od 200 ks ;) I ima ih tu još dosta sa "everyday" autićima tipa uno, punto i td... koji će "tuknut" tvojih 200 ks.

Samo ti pišem obrazloženje, ništa lično... da ne pljuješ po drugima i ne misliš da si izmislio svijet sa svojih 200 ks ;)

sorry za off, morao sam.

Ti si puko jarane..

Vi ste tipican pojam iskompleksiranih bosnjaka....pa moras paziti kad nesto pises ko da atomsku rastavljas da neb'nekog uvrijedio...
Jel toliko lose zazvucalo to "prcavi"???
Ja sam se nadovezao na temu i komentar Noketa...sto je u skladu sa temom...rijec je o tome oderao tuning stock... i sta sad?Evo pokusazt cu ponovo...uzme neko civare "tacke"...nabrije ih..i nisam mislio tukne me...nego se ispali....znaci radikalno bolje ide...i sta sad? Nadovezao sam se na Noketa...necu sad ni pisati ni spominjati druga auta...da neb'kompleksi proradili...i nasao se neko uvrijedjen...samo je tema...da se ama bas sve moze nabrijati i odrati nesto drugo...to i jeste street race ali everyday autic moze biti i Uno a moze i A8...da se nebi brkale kruske i jabuke...ali drugo je bro sa memory siceva i onaj sa izrezanom tablom...ali hele neis...
 
Tesko je naci usporedbu s veyronom na netu , uspio sam jedino naci ono auto a trazio sam da bude neki japanac , al ev bez veyrona auto koje se vozi svaki dan , stock je koliko i vejron , jer ni vejrona nisu sastavili u ASI nego tim strucnjaka se napatio :)

http://www.youtube.com/watch?v=4OzBx4B2kzM
 
Top