Izrada kutija

Izrada kutija

Član
Da pa da spojim i kondenzator na sistem al bit ce i to dok se nakani jedan lik iz sarajeva poslati nema kad od coolirana u opelu :D
 
Član
Pacijent Pioneer 3004 SPL :D
Slot port kutija od iverice radjena, nije bio medijapan ovoga puta al svira :icon_eek::icon_eek::icon_eek::cool:

 
Član
Odsjaj na farbi izgleda kao da obline nisu simetrice al jesu :D
Jedino sto je trebalo jos pokitovati na par mjesta al mi dotuzilo :icon_rolleyes: nekad poslije cu doraditi :icon_rolleyes:
 
Član
Druže koliko bi me izašla BR kutija za Infinity Reference 1030W.

Imam proračun iz WinISD treba mi kutija 31,9l, dva porta 5x35cm. Inače, woofer je 25cm, 250w rms itd itd.
Pitam te da vidim koliko bi me kod tebe izaslo, jer izaslo bi me bruku kad bi narucivo mdf izrezan i sve. Hajd' mozes na PM šarnut šta i kako. ;)

I da, ne mogu a da te ne pohvalim, radiš odlično! :D
Radio sam i ja par kutija za kućne zvučnike, ako te zanima kako je ispalo mogu okačiti slike :cool:
 
Član
Mozes i sam to odradit, ak mislis da ce mene ispat jefnije nece i ja to isto platim, kolko para tolko muzike i ja to vise iz hobija radim neg sto imam kakve racunice

19 KM ti je kvadrat medijapana, 6 KM sto ti isijeku. 8 KM temelljna boja,9 zavrsna, razredjivac,lepilo,sarafe silikon i udri xD :D

Nekih 70-80 KM dodje da ti ja uradim ne isplati se ni meni jeftinije od toga
 
Član
Ih da imam po kvadratu odlicno bi bilo, ali nemam gdje uzeti mdf da prodaju po kvadratu. Samo čitavu ploču dimenzija 2650mmx2130mm ili pola ploče 2650mmx1065mm. Pola ploče me izadje nekih 60KM i onda mi ostane bruku materijala, a još gdje je tu rezanje i farbanje.. Za ove kućne što sam radio, uzimao sam pola ploče sa jednim haverom pa me nije tako skupo izašlo.. A ovako mi se ne da uvaljivat', radije cu razvalit neki ormar stari i lagano ubodnom rezat hahahahah :lol:
 
Top