Izracunavanje cijene registracije

Izracunavanje cijene registracije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Golf IV 2.0 benz,85kw,2001 god.

Registracija,prepis,nove table i saobracajna=475 KM

(Jes da me docekala i jedna kazna za prekoracenje brzine koju sam zaboravio platiti od 40 KM:icon_smile:)
 
Početnik
Fiat Stilo 2002g 1,6 16v izaslo me sve 480Km,u to je uracunata i nova saobracajna i tablice,i nije mi jasno kako,,jer sam za Fiat Bravo 1,2 16v placao 530km bez saobracajne i tablica...:icon_rolleyes:

osiguranja su razlicita za ova dva auta...
 
Član
Puno je to,,mislim nebi ti trebali bit toliko ako nije prva registracija,,,,stvarno to je puno za takav auto,,provjeri ti to sta drugo reci :icon_smile:
 
Član
Meni u ponedjeljak registracija, ne znam jeli skuplje nego lani, osim za nove tablice, passat 2003god., 74kw.
 
Ja sam PUG-a registrovao sa svim zafrkancijama sa tim porezima novima tablama,saobraćajnom sve 610 KM
Peugeot 307 2.0 HDi 109 ks 2002 godina
 
Član
Evo upravo se vratio sa registracije, znači pasat 2003god., 74kw, sa osiguranjem stakala sve ukupno 539KM. Auto je na uvoznicu, stare tablice ostaju (kažu da ne moram uzimati nove tablice, samo ako je prva registracija, i ako je sve ispunjeno na prometnoj). Sve u svemu zadovoljan
 
ovako kod mene je 650 izaslo ako se nisam presabro za prvu reg.mog pashe 2003 godiste plus tablice stiker saobracajna nova plus potvrda o vlasnistvu vozila i ostalo sto ..prva registracija tek uvezen,,,triglav osiguranje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top