Izolacija???

Izolacija???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
Zerr je napisao(la):
eddo je napisao(la):
aman najbolje nepitat nista u suprotnom te odmah ismijavaju ...

jos jednom bravo edo

ali pogledajte prvo kakva ljudi pitanja postavljaju, pa malo je logicno da ce se dampirati iznutra a ne iz vana auto, to je isto kao da neko pita jeli unutrasnja guma ide iznutra ili izvana :lol:
 
Član
morel se lepenkom debelom dampirat auto jersam usporedio nikake razlike nevidim ugrijes je fenom i zalijepis
mozda lupam al nema veze
 
Član
mozes
samo ti udri i opleti lepenkom
samo ces na ljeto uzivati u finiom mirisu tvog automobila

versaci by bitumenka sarajevo
 
Član
Evo cijene za Dynamat jesta da je ima jesftinih rjesenja al ovo je VRH kome en treba puno...
[attachment=18971]

detaljnije na www.caraudio.ba
 

IGY

Član
moze i lepenka, ali ne da smrid nego ne moze se sjediti u autu
sad bi muha napisao svoju izreku
napisao bi ja umjesto njega ali ne znam kako se pise :lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
moze i lepenka, ali ne da smrid nego ne moze se sjediti u autu
sad bi muha napisao svoju izreku
napisao bi ja umjesto njega ali ne znam kako se pise :lol:

jel to ono "no replacement for displacement" :icon_question: :lol:
 
Član
Par savjeta:

Kada dampiras auto na red ti dolazi kutija, tj. pravljenje i tuniranje kutije za frekfenciju tvog automobila...
kada zavrsis sa kutijom, uzmes sipku sa navojem i propicics kroz kutiju, tako da sipka ne smeta protoku zraka... posle uzmes poliester kit (set smola, vlakna, ucvrscivac), vlakna ne koristis u ovom postupku, znaci samo dodas ucvrscivac u smolu, izlijes u kutiju i pravilno raspodjelis po kutiji tako da dobijes sloj poliestera u njoj... to fino pobrusis i lakiras i izgledat ce ko staklo... naravno ako budes ovo radio uracunaj ovo u litrazu kutije tj. ako ces praviti kutiju od lupam 52L a koristit ces smole 2L pravi kutiju od 54L...i ovo moras brze raditi jer se ova mjesavina brzo susi... nadam se da ce ti i ovo bar malo pomoci...
 
Član
adi187 je napisao(la):
Evo cijene za Dynamat jesta da je ima jesftinih rjesenja al ovo je VRH kome en treba puno...


detaljnije na www.caraudio.ba

Ljudi ovo je preskupo.
Ima li kakva jeftinija varijanta???
 
Član
d@llygti je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Evo cijene za Dynamat jesta da je ima jesftinih rjesenja al ovo je VRH kome en treba puno...


detaljnije na www.caraudio.ba

Ljudi ovo je preskupo.
Ima li kakva jeftinija varijanta???

A ima ovo sto je Bekir govorio WURTH 6 ploca u kutiji, ploce su dimenzije 25x55 cm... oko 70KM... eto ti na prvoj stranici ...

Imas i u Caraudiu jeftinih varijanti pogledaj na stranici ima STP on je jeftini od Dynamata al' opet je ovo isplativije sto Bekir kaze...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top