Izgubljena tablica

Izgubljena tablica

mara- je napisao(la):
E ja sam danas bruku prepješačio i našao sam je tek u povratku prema kući. :icon_smile: Sada će da idu šarafi da ne bude zajebancije više. Što se tiče cjene, to sam se raspitao i tablice su 40 marka, 5 maraka da se objavi u službenom glasniku, 5 maraka saobraćajna, kažu da se nove tablice mogu upisati u postojeću vlasničku. I možda se još nešto plati u osiguravajućoj kući za novu potvrdu o osiguranju. Dakle, računajte oko 60 maraka.


Ovo sve sam ti napisao na pocetku ali dobro je da si nasao tablu da se ne peglas.
 
Član
Ja sam se vozio iza kamiona icovjeku spade tabla na kamionu i ja ga prestignem nista on nekonta kad mu sviram kasnije ga slučajno sretnem na semaforu i kazem mu da je izgubio;)
 
Član
Ja vidim danas drotove, nema im prednje tablice na Polu :lol:. Sada sam ja skontao što je meni spala, imam ovaj okvir od BSO osiguranja, mada to nije moje osiguranje, i okviri su čista glupost. Pravili ga kao da jednostavno staviš tablice ili skineš, samo pritisneš neke plastike i tablice iskoče. A meni snijeg parao i pritisnuo te plastike i tablica ispala. Danas isto vidim da mi se ta plastika našpanovala na tablicu kao da sam je ja pritisnuo, ali ovaj put drže šarafi i ne mrda tablica.
 
Član
joj druze koja je to komplikacija bolje nek ti neko napravi tablicu :D ko sa tim radi ja sam ganjao ujutro od 9h do 14 h posle podne
 
Član
Jel dozvoljeno vozit auto sa ostecenim tablicama, tj meni je prilikom udesa tablica prednja isparana nije pukla nije isjecena nego je ona bjela pozadina isparana pa da me zandari nece zajebavat. Druga stvar prilikom druge registracije vozila dali se placa samo pola ili puna cijena registracije......

Sto se tice okvira oni su cisto sranje meni su tablice 2 puta zbog njih spadale, prvi put okvir nisko postavljen kurcu ne valja zakacio kad sam izlazio iz dvorista tablica samo ispade, drugi put zadnja tablica pukao okvir oko sarafa valjda od toplote. Kontam sad uzet one aluminijumske okvire il neke od kvalitetne plastike posto se ove nove tablice ne smiju busit.
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Kontam sad uzet one aluminijumske okvire il neke od kvalitetne plastike posto se ove nove tablice ne smiju busit.

Ma ja sam svoje probušio. Ko te pita? I moj stari je probušio, evo već drugu godinu tako voza, nikakvih problema.
 
Administrator
Već godinu dana se auto vozi sa probušenom i oštećenom tablicom, izgrebanom i išlo se i preko granice i niko ništa...
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Jel dozvoljeno vozit auto sa ostecenim tablicama, tj meni je prilikom udesa tablica prednja isparana nije pukla nije isjecena nego je ona bjela pozadina isparana pa da me zandari nece zajebavat. Druga stvar prilikom druge registracije vozila dali se placa samo pola ili puna cijena registracije......

Ne razumijem zašto bi se za drugu registraciju plaćalo pola cijene?! Platit ćeš malo manje,zato što ćeš prilikom prve reg. platiti potvrdu o registraciji (prometnu) i potvrdu o vlasništvu (vlasničku) i eventualno tablice... ali to nije ni blizu pola cijene ukupne registracije.
 
Član
A i meni je bilo cudno al vidim cesto raja pita jel mi ovo prva registracija vjerovatno imaju razloga jbg.....Niko ne pita od koje godine vozim:lol::lol::lol:
 
Član
saledoboj je napisao(la):
Jel dozvoljeno vozit auto sa ostecenim tablicama, tj meni je prilikom udesa tablica prednja isparana nije pukla nije isjecena nego je ona bjela pozadina isparana pa da me zandari nece zajebavat.

Staviš je nazad i ćao..
 
Top