Izgubljena tablica

Izgubljena tablica

Član
buraz ti cim prijavis nestanak tablice one se proglasavaju nevazecim, i to se objavljuje u sluzbenim novinama
u medjuvremenu bi ti trebao dobiti probne tablice, a cekas nove, kao i novu saobracajnu
 
jedno je zamjena tablica a drugo kupovina novih i placanje kazne sto si je izgubio, takav je zakon:icon_mad:
 
Član
Naši zakoni su glupi. Eto ja ću prijaviti da je neko ukrao i ja plaćam kaznu? Niđe veze.
 
Član
Ma šta 100KM, nema šanse. Nego nema logike ovo. Tablice kada ih prvi put stavljaš na auto koštaju 20KM, ali kada ih izgubiš i tražiš nove, onda su 40KM, po čemu su ove posebne pa su skuplje? To je samo još jedan način da nas država odere.

http://bihamk.ba/dokumenti/zakoni/pravilnik_o_cijeni_dokumentacije_za_registraciju_vozila.pdf
 
Član
Ja sam jednm bio izgubio tablicu ,uzo sam na papir otkuco brojeve i vozo , sreca brzo sam je naso :icon_biggrin:
 
Član
Ma kontao sam i ja to, ali može neko zloupotrebiti. A i šanse da ih nađem sad dok je ovaj snijeg su minimalne, iako znam relaciju kuda sam išao. Mada, prvo sutra idem pješke prošetati tu relaciju, pa ako ne nađem, pravac MUP.
 
100 km druze sto posto, mojoj staroj sa Seata ukrali tablice tacno prosle godine u ovo doba, isli prijavit kradju, morali predat staru saobracajnu i cekat nove tablice i novu saobracju mjesec dana, sve to ja izaslo oko stoje.
Jebo stoju, nego zena je ostala bez auta na mjesec dana, ni kriva, ni duzna.

A ha izgubio, ha ukrali ti, isto se tretira. Nema logike nikakve, znam, al its Bosnia...
 
Član
jbo ga grob i ja sinoc izgubio tablicu sto ti ispehira bezveze .Procedura koda je auto citavo nestalo . Jbo pare nego sto treba hodati tamo vamo :S
 
Član
E ja sam danas bruku prepješačio i našao sam je tek u povratku prema kući. :icon_smile: Sada će da idu šarafi da ne bude zajebancije više. Što se tiče cjene, to sam se raspitao i tablice su 40 marka, 5 maraka da se objavi u službenom glasniku, 5 maraka saobraćajna, kažu da se nove tablice mogu upisati u postojeću vlasničku. I možda se još nešto plati u osiguravajućoj kući za novu potvrdu o osiguranju. Dakle, računajte oko 60 maraka.
 
Član
mara- je napisao(la):
E ja sam danas bruku prepješačio i našao sam je tek u povratku prema kući. :icon_smile: Sada će da idu šarafi da ne bude zajebancije više. Što se tiče cjene, to sam se raspitao i tablice su 40 marka, 5 maraka da se objavi u službenom glasniku, 5 maraka saobraćajna, kažu da se nove tablice mogu upisati u postojeću vlasničku. I možda se još nešto plati u osiguravajućoj kući za novu potvrdu o osiguranju. Dakle, računajte oko 60 maraka.

kazem ti ja da ces nac . .
trebao si odma istu noc kad si izgubio potraziti to je to ;)
 
Član
Ma dobro sam prošao, kada samo vidim kakva je procedura plus što sam sačuvao 60 maraka. Sada sam još stavio po 2 šarafa na obe tablice i ne bi trebalo više da spadne.
 
Top