Izbor vozača godine - SR402m

Izbor vozača godine - SR402m

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
Pa bolan prvi iz klase 18 nije preso petlje na izlazu iz tuzle, kamoli iso na neku trku, sve ti jasno. :) Al najvise utrka je bilo u Zivinicama tako da je to razlog.

Prvi u klasi 18" Damir Selimi sa ukupno osvojenih 13 bodova, na drugoj trci u Živinicama 5 bodova i na trećoj 8 bodova što ga je dovelo do pobjednika klase 18



edo_16v je napisao(la):
hehe otkud ja ovdje :)

... pobjedio na prvoj trci u Živinicama i kao jedan od trojice pobjednika (od tri trke) imao treće vrijeme

ADO MOSTAR je napisao(la):
edo_16v je napisao(la):
Pa vjerovatno bodovanje 1,2,3 mjesta sa njihovih trka kao sto su i do sada radili..

Možda Edo ali trebali su uzet cijelu sezonu i trku iz Mostara i njihove 3 i ako nerade samo unutar BIH trebali su uzet i 3 trke iz Osijeka,i još pokoju ako su već htjeli izbor.

davno su bili Mostar, Osijek i Živinice u jednom, davno je bila SFRJ



tala_16_gti je napisao(la):
pa imal gdje tabela od svake trke bodova koliko je ko osvojio da se vidi nije mi jasna ova 14 klasa nikako

šta tebi nije jasno za klasu 14"???



IGY je napisao(la):
Ovo je sranje kroz gusto granje hahaha

na osnovu jedne trke oni prave vozaca godine, joj Gera pa ne da si dohvatio dno, nego je dno dohvatilo tebe

.... đes ti učio brojati?



HONEY je napisao(la):
i tko je vozac godine na kraju ?


Goran Dojčinović
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Pa i ne cudi me, kad skoro niko i nije znao da ima ta dodjela veceras :D

Pazi Edo da ti piramida ne padne na nogu :icon_biggrin:

ja sam cuo da se ta piramida mora odnijeti u visoko, da uskladi svoju energiju sa visockim :lol:
 
Član
Vozac godine...

BT-Skradin-2010-021.JPG
 
Član
sve cestitke za dojcinovica a taj sto me je pitao sto mi nije jasno za klasu 14 ako ima mozga onda ce skontat neke stvari ;) pozzz za sve
 
Član
tala_16_gti je napisao(la):
sve cestitke za dojcinovica a taj sto me je pitao sto mi nije jasno za klasu 14 ako ima mozga onda ce skontat neke stvari ;) pozzz za sve

imam mozga i kontam mnoge stvari :D

raspodjela mjesta u ukupnom poretku za klasu 14 izvršena na osnovu pobjednika u klasi 14 sve tri trke u Živinicama, dakle svi imaju po 10 bodova a raspoređeni po najboljim vrmenima svojih vožnji (od najboljeg prema slabijim :cool:)
jedan od njih (Džanko) takođe bio iznenađen "otkud ovde"

(mozak radi kˇo nekad)

ima li i dalje nejasnoća
 
Početnik
jos da ste omogucili svim ucesnicima da se mogu trkati mozda bi bilo drugaciji poredak .....
 
Član
ing-ecc je napisao(la):
daki je napisao(la):
Pa bolan prvi iz klase 18 nije preso petlje na izlazu iz tuzle, kamoli iso na neku trku, sve ti jasno. :) Al najvise utrka je bilo u Zivinicama tako da je to razlog.

Prvi u klasi 18" Damir Selimi sa ukupno osvojenih 13 bodova, na drugoj trci u Živinicama 5 bodova i na trećoj 8 bodova što ga je dovelo do pobjednika klase 18

Jel to lik sto je udarao Muhu?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top