Izbor vozača godine - SR402m

Izbor vozača godine - SR402m

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa imal gdje tabela od svake trke bodova koliko je ko osvojio da se vidi nije mi jasna ova 14 klasa nikako
 
Član
tala_16_gti je napisao(la):
pa imal gdje tabela od svake trke bodova koliko je ko osvojio da se vidi nije mi jasna ova 14 klasa nikako

I ja sam te ocekivao u klasi 14,jer nije moguce da te nema.....i ja sam ovo slucajno nasao na netu,vidis da nema navedeno ni tacno mjesto dodjele nagrada...niti bilo kakvo objasnjenje....stvarno krajnje neprofesionalno...
 
Vidi i ja sam tu :)

Budel ipak ovo, trazit cu nekog od Sarajlija da mi preuzme diplomu il sta se vec dobije, jer mi je Sa predaleko, ja sam ipak budget rejser :D
 
Početnik
dali je ovo uopce ozbiljan skup i dogadjaj, pa da trebam doci? iskreno imam posla ovdje i ne ide mi se u SA ali otisao bi ukoliko je to nesto ozbiljno i znacajno i ako ce se pojavljivati i ostali

ne razumijem niti izbor vozaca godine, dali je vec izabrano ili ce se izbor vrsiti tada u SA
 
Legend
HONEY je napisao(la):
dali je ovo uopce ozbiljan skup i dogadjaj, pa da trebam doci? iskreno imam posla ovdje i ne ide mi se u SA ali otisao bi ukoliko je to nesto ozbiljno i znacajno i ako ce se pojavljivati i ostali

ne razumijem niti izbor vozaca godine, dali je vec izabrano ili ce se izbor vrsiti tada u SA

Sjedi s mirom, i neka ti posalju postom sto te sleduje..
 
Član
I ja se pitam da li je ovo ozbiljno,jer niko od nas nije dobio nikakvo obavjestenje o ovome dogadjaju,a o pozivnicama da ne govorima...tako da je nemoguce da ce nam slati nagrade na adrese..Ja sam trenutno 3ookm od sarajeva,pa mi se ne dolazi ako je u pitanju neka "neorganizovana manifestacija".

Zato bih zamolio sve one koji su bliski ili one koji poznaju nekog iz Auto Media group-e da nam daju neke detalje dogadjaja,bar nesto...
 

IGY

Član
Ovo je sranje kroz gusto granje hahaha

na osnovu jedne trke oni prave vozaca godine, joj Gera pa ne da si dohvatio dno, nego je dno dohvatilo tebe
 
Početnik
ja nisam odlucio ici, neznam uopce o cemu se radi i jeli to neki ozbiljan dogadjaj

javite sta je i ako je bilo danas onda :cool:
 
Član
"desavanje" odrzano...jad,tuga,cemer i bijeda....90% ljudi sa street race-a nisu dosli...nazalost...
 
Član
Od 21 takmicara koliko nas je trebalo biti bilo nas je 5 na dodjeli veceras..
Uzmi piramidu i bjezi :D
 
Član
Pa i ne cudi me, kad skoro niko i nije znao da ima ta dodjela veceras :D

Pazi Edo da ti piramida ne padne na nogu :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top