Izbor mobitela

Izbor mobitela

i koji telefon uze na kraju? Gdje je LG brz, moja cura ima L7, nov kupila, cim ga je upalila poceo je stekat i dan danas steka i spor je dovraga
Svi ti telefoni stekaju, a kako sam ja primjetio sony najmanje. S3 isto steka, S4 steka ima kolega, malo malo resetuje ga jer mu koci, al nece da kazu nego svi koji ih imaju govore da su vrh
iphone je iphone al ako ne mozes to priustit onda dobro pazi sta ces kupiti druze



Danas pazaren LG G2.... ja prezadovoljan...ewo citav dan se borim s baterijom nikako da je potrosim,,,,po mom bolji izgledniji i jaci od navikanog galaxy s4...
LG ima edge to edge display stvarno mocno izgleda a o kameri da ne pricam....bacicu koju sliku sutra
 
Član
Ajd znam da si kupio vec mobitel ali ja bih izabrao Htc One...ipak je to za mene drugi najkvalitetniji brend u svijetu smartphonea..
Apple pa Htc pa tek Samsung Lg itd itd....
 
Kada sve saberes sta dobijes a koliko platis najisplatniji je Lg sve je tip top bolje nego sto sam i zamislio ...kvalitetno je izradjen nigdje ne "klepeće" struze i slicno ....i ja sam se zacudio kvalitetom izrade mobitela...
 
Član
LG je zakon telefon, svake preporuke. Imam Optimus L7 u svojoj klasi za nizu cijenu je stvarno najbolji izbor. Koristim ga vec par mjeseci i super me sluzi a ranije isto LG Shine imao 6 godina :)
 
Član
e ako je lg l7 dobar onda je svaki dobar, ne kenjaj drug to je trulja od telefona, skontat ces to cim uzmes neki drugi, ovo ti iz iskustva kazem :)
 
Super Moderator
LG je zakon telefon, svake preporuke. Imam Optimus L7 u svojoj klasi za nizu cijenu je stvarno najbolji izbor. Koristim ga vec par mjeseci i super me sluzi a ranije isto LG Shine imao 6 godina :)

L7 koci puno. koci internet, igrice, aplikacije.. ako tebi ne koci pomozi meni pa reci sta si mu radio da ne koci? :)
 
Sve zavisi ko koliko koristi....ako se ti mobiteli tako reci stariji poput L7 koriste samo za zovi salji sms slikaj kadgod normalno da nece stekat a ako koristis wifi fb i ostalo mora stekat da je nzm sta...ja sam imao xperiu s prije ovog i pomalo je steko iz navedenih razloga sad sam s ovim rahat barem godinu heh
 
Druze moj nebih da uvrijedim ni tebe ni mobitel al skup ti je jarane taj mobitel za tu karakteristiku skup je ne znam mozda i grijesim ispravite me al ja mislim da je slab za te pare....
 
Član
Ja sam imao Lg P970 Black i uopste nije los telefon.
Misljenja sam da danas nema loseg telefona.Sad,druga je stvar sto smo mi "peke" pa zahtjevamo mnogo vise od onoga sto bi mobitel stvarno trebao da radi i da mu je prvenstveno namjena da bude mobitel hehehe
 
Legend
Kod mene LG L7 II, ja prezadovoljan telefonom, nista ne koci i ne steks, baterijs iznad prosjeka 2460 maha, display dobar, ne znam za stari model L7, ali ovaj po meni radi odlicno
 
i stari model LG L je veoma dobar samo mu treba odradit novi root da radi savrseno ;)
a cijena smijesna barem sad nov se moze kupit za 230KM
 
Top