Izbor mobitela

Izbor mobitela

Iskreno ne isplati se kupovat na rate ali iskesirat 400-500 eura najednom mi je tesko ...nezamislivo trenutno ...
I kod mene je trenutno Xperia S i zadovoljan sam al vrijeme promjeni ovaj ce ic dalje kao poklon burazeru il prodat ga ....
 
Mislim da ce najprije ici LG iz par razloga
1. Jeftiniji (najbitnije)
2.Brzi
3.Noviji ....itd....
sta vi mislite o tome
nemam nista protiv galaxya al mislim fura ga ko stigne ...
 
Član
brate sto se tice galaxy-ja 4 ako previse razgovaras na mob,i koristis wifi baterija ti ne moze biti ni cijeli dan,pa dobro razmisli o tome....bar kod mene ne bude ni jedan cijeli dan.....
 
pa moze se reci da je malo vise pricanja i sms,a wifi je non stop upaljen jer koristim vecinu dana... zbog toga mislim da ce izbor pasti na LG
 
Član
ja da sam znao da se tako brzo baterija trosi nikad ga ne bih uzeo,sve stoji cam,brzina i ostalo mu je extra,samo baterija katastrofa,jos ako ti je upaljen 3G ide baterija ko luda...ugl gledaj sta ce ti vise biti korisno i za sta ces ga najvise koristiti....
 
to sam primjetio i ne ocekujem sad da je novi mobitel neko cudo od baterije da ima jer sto vise koristis vise se trosi naravno .. cekam jos od koga da cujem ima li iskustva sa lg da kaze kako je se pokazao....
 
Član
U telecomu, uzeo lumiu 920 prije 2 mjeseca, i nisam se sekunde pokajao. telefon brz, kamera odlična, čak ni win 8 mi nije glup kao što je bio prvi dan kada sam ga uzeo.
Plaćen 400 km nov sa 2 godine garancije, pa razmisli malo :D
 
U telecomu, uzeo lumiu 920 prije 2 mjeseca, i nisam se sekunde pokajao. telefon brz, kamera odlična, čak ni win 8 mi nije glup kao što je bio prvi dan kada sam ga uzeo.
Plaćen 400 km nov sa 2 godine garancije, pa razmisli malo :D

Trenutno mi to nije konkurencija neka .... Imam Xperiu S koja je po karakteristikama ista kao ta nokia.... Bas me zanima kad si uzeo ga u telecomu jesi cekao il si odma ka "pokupio" ....
 
Član
Trenutno mi to nije konkurencija neka .... Imam Xperiu S koja je po karakteristikama ista kao ta nokia.... Bas me zanima kad si uzeo ga u telecomu jesi cekao il si odma ka "pokupio" ....
Ne gledaj karakteristike, windows phone bolje iskoristava resurse od androida, te je po meni lumia 920 best buy za te pare, ako ti neko od raje ima kakvu lumiu probaj je vidi hoce li ti se svidjeti pa razmisli o njoj
 
Super Moderator
i koji telefon uze na kraju? Gdje je LG brz, moja cura ima L7, nov kupila, cim ga je upalila poceo je stekat i dan danas steka i spor je dovraga
Svi ti telefoni stekaju, a kako sam ja primjetio sony najmanje. S3 isto steka, S4 steka ima kolega, malo malo resetuje ga jer mu koci, al nece da kazu nego svi koji ih imaju govore da su vrh
iphone je iphone al ako ne mozes to priustit onda dobro pazi sta ces kupiti druze
 
nisam jos nista uzeo druze jos sam.u fazi razmislanja.teska odluka j b g.
A za windows.phone znam.kako.funkcionise imao sam lumiu 800 prosle godine.
a da toliko.stekaju ovi sto.si.naveo ne znam.
iphone.nebih uzeo jer znam da ima problema sa softwerom...ima.li.iko da je koristio.ili koristi Galaxy s4 ili lg g2 da kaze svoje licno iskustvo???!!???
 
Član
nisam jos nista uzeo druze jos sam.u fazi razmislanja.teska odluka j b g.
A za windows.phone znam.kako.funkcionise imao sam lumiu 800 prosle godine.
a da toliko.stekaju ovi sto.si.naveo ne znam.
iphone.nebih uzeo jer znam da ima problema sa softwerom...ima.li.iko da je koristio.ili koristi Galaxy s4 ili lg g2 da kaze svoje licno iskustvo???!!???

Pa to sve imas na forumima na netu. Upises Galaxy s4 iskustva i izbacit ce ti 100000 rezultata sa temama
 
Super Moderator
iphone nikad nema problema sa software-om ne znam otkud ti to.. pa eto vjerovatno ti neko od raje ima te telefone i iphone, pa uzmi stavi jedan pored drugog i probaj ih :)
 
ima ima druze znam da ima jer u burazera rodice i jarana se desavao isti problem da se sav imenik izbrise iz meni nepoznatih razloga jednostavno se izbrise ...
 
Top