ISTINA ILI NE

ISTINA ILI NE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
INTERESUJE ME, IMAO SAM NA AUTU ZIMSKE GUME 195/60/15, SAD SAM STAVIO LJETNE 205/50/16, HOCE LI SE POVECATI POTROSNJA GORIVA, RAJA ME UVJERAVA DA HOCE, JA NESTO NEVJERUJEM... I JESU LI ZA MOJE AUTO I MOJ MOTOR PRESIROKE 16-KE
 
hahaha ja mislim da je to za potrosnju suplja....ne znam mozda se neko nece sloziti...
ja sam na svoj bibi stavio 195/50R15 potrosnja se nije povecala
Za tvoje auto mislim da nisu presiroke gume i da auto nece puno gubiti na performansama...
 
hm, dobro, mada ni ja nisam osjetio da trosi vise, al eto drugi tvrde da trosi, jedva sam ceko da skinem ove zimske, fuj, nisu mi se nikako svidale, jos neke ratkape bezveze, sad je mnogo bolje sa ovim alu felgama
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja mislim da se zna povecati potrosnja, i da ti se smanji najveca brzina i start ti bude slabiji, barem sam i ja tako cuo. Sad hoce li to kod tebe biti slucaj neznam.
 
Član
pa nije velika promjena...to sto si stavio u okviru je normale kolko ja znam.... stavi na 165 65 R14 >> 195 50 R 15 :) ovo govorim konkretno za punta ... pa vidi :D...
 
Fele je napisao(la):
Ja mislim da se zna povecati potrosnja, i da ti se smanji najveca brzina i start ti bude slabiji, barem sam i ja tako cuo. Sad hoce li to kod tebe biti slucaj neznam.

sve sto si naveo se desi,ali naravno u diskretnim kolicinama koje nam ne znace nista
 
Fele je napisao(la):
Ja mislim da se zna povecati potrosnja, i da ti se smanji najveca brzina i start ti bude slabiji, barem sam i ja tako cuo. Sad hoce li to kod tebe biti slucaj neznam.

meni djeluje sa 16-kama da mi je start bolji,
 
Putovanja.ba
Administrator
Fiesta_Boy je napisao(la):
Fele je napisao(la):
Ja mislim da se zna povecati potrosnja, i da ti se smanji najveca brzina i start ti bude slabiji, barem sam i ja tako cuo. Sad hoce li to kod tebe biti slucaj neznam.

sve sto si naveo se desi,ali naravno u diskretnim kolicinama koje nam ne znace nista

Na njegovim mozda i nece toliko, al na vecim ide sigurno, najbolje je pitat to nekoga ko ima vece felge, Adi i JD ce nam to nabolje reci i daki.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top