Ispravljanje Alu felgi - Sarajevo?

Ispravljanje Alu felgi - Sarajevo?

Član
Ko dobro radi u Sarajevu? Da ne fuseri?
Znam da imaju braca u Sarajevu,ali oni mi nikako ne djeluju normalno po cijenama.
Znam da jos radi Makbel. Jos neko?
Preporuke svih vrsta dobro dosle?
 
Član
na vojnickom kod pekare gdje je hotel evropa prije nekoliko sam im nosio felge na ispravljanje uzeli su 30km jer je bila malko kriva
 
Na onom pravcu kada ides iz lukavice prema vracama, prije Lezard pumpe (sad se mjenja ime prodata) sa desne strane, vulkanizerska i mehanicarska radnja.
Prodjes taj semafor kod praonice jedno kilometar jos prema vracama i sa desne strane, 300-400m prije one druge samousluzne praonice
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
Na onom pravcu kada ides iz lukavice prema vracama, prije Lezard pumpe (sad se mjenja ime prodata) sa desne strane, vulkanizerska i mehanicarska radnja.
Prodjes taj semafor kod praonice jedno kilometar jos prema vracama i sa desne strane, 300-400m prije one druge samousluzne praonice

skontao hvala puno!
znaci ti si zadovoljan sa njim bio? kakve su cijene?
 
Član
suki,puki,ljuboje nisu mi bas blizu, radi jedne felge ne isplati se
noke ne radi to sam i njemu neko ispravlja
 
a ne mozes ih fuliti nikako, ako sa vraca dolazis u lukavicu, imas ruding pumpu tacno na vracima,
druga pumpa je lezard odma iza nje na lijevu stranu velika tabla korex ne mozes ga nikako fuliti,
sa dobrinje kad ides objasnio je zendom
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
a ne mozes ih fuliti nikako, ako sa vraca dolazis u lukavicu, imas ruding pumpu tacno na vracima,
druga pumpa je lezard odma iza nje na lijevu stranu velika tabla korex ne mozes ga nikako fuliti,
sa dobrinje kad ides objasnio je zendom

kakve su im cijene npr. ako je samo malo na rubu kriva?
 
eto meni su radili 16ku 25km uzeli, ma kad skontas da je balansiranje 6,7 km,,
nisu skupi,, isplati se za ispravljanje dati 30 do 50 zavisno od velicine
 
Top